طراحی سایت شرکتی با بروزترین امکانات در وبلیغات

هر شرکت فعال در بازار سنتی، نیاز به حضور قدرتمند در بازار آنلاین هم دارد. اولین گام برای حضور یک شرکت در فضای آنلاین با طراحی سایت شرکتی آغاز می‌شود. یک سایت شرکتی که به صورت درست و اصولی اقدام به نمایش خدمات و محصولات شرکت به مشتریان بالقوه کند. می‌تواند منجر به ایجاد تعامل خوبی بین کاربران و شرکت می‌شود. باید توجه داشت که اکثر کاربران و مشتریان یک شرکت در اولین ارتباط به وب سایت آنها مراجعه می‌کنند، پس بهتر است که سایت شرکتی ما از طراحی مناسب و جذابی برخوردار باشد.

با توجه به این که حضور مردم در فضای مجازی رو به افزایش است. یک وب سایت شرکتی همچون پایگاهی است که امکان معرفی خدمات و محصولات را برای شرکت میسر می‌کند. همین وب سایت می‌تواند برای شرکت در جذب مخاطب جدید و افزایش درآمد به شدت اثرگذار باشد. مردم امروزه سعی می‌کنند پیش از مراجعه مستقیم به یک کسب و کار به کمک وب سایت آن، تصویر ذهنی مناسبی از آن به دست آورند.

 

طراحی سایت شرکتی چیست ؟

با توجه به حضور پررنگ فضای مجازی در زندگی شخصی و کاری مردم، داشتن وب سایت برای هر کسب و کار و شرکتی از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع امروزه شرکت‌های بدون وب سایت خود را از مزایا و منافع بسیاری محروم کرده‌اند. طراحی و راه اندازی یک وب سایت برای شرکت که بر اساس اصول و به صورت استاندارد طراحی شده است می‌تواند بر رقابت یک شرکت با سایر رقبا اثر مستقیمی داشته باشد.

 

هدف از طراحی سایت شرکتی چیست؟ 

اکثر ما قبل از استفاده از محصولات و یا خدمات یک شرکت از طریق جستجو در فضای مجازی و اینترنت یا با مراجعه به سایت شرکت مورد نظر شروع به کسب اطلاع و تحقیق می‌کنیم. پس باید همیشه به این نکته توجه داشته باشیم که زندگی مردم، امروزه بیشتر از هر زمان دیگری رو به دیجیتالی شدن رفته است.

وب سایت شرکتی در حکم ویترین تبلیغاتی یک کسب و کار هم است که به مخاطبین در کسب اطلاع از محصولات و خدمات شرکت کمک می‌کند. مخاطبان با مراجعه به وب سایت امکان کسب اطلاع از محصولات و خدمات شرکت را پیدا کرده و یا با روش‌های ارتباطی شرکت آشنا خواهند شد. می‌توان از ایجاد وب سایت شرکتی به عنوان یکی از مهمترین اقدامات در زمینه آنلاین برندینگ نام برد.

مشاوره رایگان


شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  بین مخاطبین خود حرفه‌ای دیده شوید

  برای این که بین مخاطبین هدف خود به صورت یک حرفه‌ای دیده شوید باید علاوه بر فعالیت در شبکه‌های اجتماعی نسبت به طراحی یک سایت حرفه‌ای شرکتی هم اقدام کنید.  به صورتی که مخاطب در مراجعه به وب سایت شرکت شما یا با جستجوی نام برندتان به راحتی بتواند با شما ارتباط بگیرد و در مراجعه به وب سایت شرکت شما با طراحی جذابی مواجه شود.

   

  مزایای داشتن سایت شرکتی

  1.استخراج اطلاعات جمعیت شناختی

  این که چه کسانی با چه نیازهایی مشتریان ما هستند همیشه مهم است. با داشتن یک وب سایت شرکتی به ابزارهای مختلفی در این زمینه دسترسی خواهیم داشت. یکی از مهمترین و پرکاربردترین این ابزارها گوگل آنالیتیک است.

  2.مشتری محور

  داشتن سایت برای شرکت این مزیت را ایجاد می‌کند که به صورت ۲۴ ساعته فعال شده و به جذب مشتری بپردازد. علاوه بر این می‌توان با کمک اطلاعات کسب شده در مرحله قبل وب سایت خود را بر اساس نیاز مشتری سفارشی سازی کرد.

  3.اعتبار

  طراحی سایت شرکتی حرفه‌ای و مشتری محور منجر به افزایش اعتبار شما بین مشتریان و حتی رقبایتان می‌گردد. امروزه کاربران اقدام به جستجوی کسب و کارها در اینترنت و بررسی آنها می‌کنند. در نتیجه نداشتن یک وب سایت می‌تواند مشکلات متعددی را ایجاد کند.

  4.ایجاد تعامل

  وجود یک وب سایت علاوه بر ارائه اطلاعات مهم به مشتریان، در جمع‌آوری اطلاعات از آنها هم موثر است. علاوه بر این وب سایت ایجاد ارتباط بین مشتریان و کسب و کارها را آسان‌تر می‌کند. 

  5.صرفه‌جویی در هزینه ها

  وب سایت داینامیک امکان ایجاد تغییرات در لحظه را برای کسب و کارها ممکن می‌کند. برخلاف این روند در رسانه‌های چاپی تغییر اطلاعات دارای هزینه‌های هنگفت و زمان بر می باشد.

  6.ساعات کار نامحدود

  در بازارهای سنتی میزان ساعت کاری با درآمد دارای ارتباط مستقیم است. بر خلاف این بازارهای سنتی در کسب و کارهای آنلاین فعالیت به صورت ۲۴ ساعته و در تمام طول هفته انجام می‌گیرد بدون ایجاد هزینه اضافی.

  7.بازار هدف بزرگ‌تر

  وب سایت این امکان را برای کسب و کارها ایجاد کرده تا بدون محدودیت جغرافیایی بازار هدف خود را انتخاب کنند. در واقع هنگام ارائه خدمات خود از طریق یک وب سایت شما به زمان و یا مکان خاصی محدود نخواهید شد.

   

  یک سایت شرکتی مناسب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد: 

   عوامل مختلفی بر موفقیت یک وب سایت اثرگذار است به صورتی که می‌توان با رعایت اصول طراحی و گرافیک مناسب در رقابت با رقیبان بازار آنلاین موفق تر عمل کرد و به جذب مشتریان بیشتری کمک کرد.

  بارها برای ما اتفاق افتاده که هنگام خرید یک خدمت یا محصول مشترک بین چند شرکت مختلف به ناخودآگاه ترغیب شدیم تا از سایتی خرید کنیم که طراحی بهتر و یا جذاب تری دارد. پس می‌توان با رعایت نکاتی که سعی شده در ادامه مقاله به آنها اشاره کنیم شرایط بهتری را برای کاربران خود مهیا کنیم.

  1.طراحی صفحات اختصاصی: 

  در طراحی یک سایت شرکتی استاندارد باید به طراحی صفحات اختصاصی ویژه برای هر محصول و خدمت به صورت جداگانه را در نظر داشته باشیم. به صورتی که کاربر هنگام مراجعه به وب سایت شرکتی و یا صفحه هر محصول یا خدمت بتواند اطلاعات کامل و جامعی را در یک صفحه به دست آورد.

  2.طراحی صفحه ارتباط با ما: 

  یکی از مهمترین صفحات در هر وب سایتی صفحه ارتباط با ما است. اهمیت طراحی درست و اصولی این صفحه هنگام طراحی سایت‌های شرکتی دو چندان است. 

  در رابطه با طراحی این صفحه، همیشه باید به این نکته توجه داشت که کاربر باید به ساده‌ترین شیوه ممکن بتواند با شما ارتباط بگیرد. اطلاعاتی همچون شماره‌های تماس شرکت، ساعات پاسخگویی، کروکی آدرس شرکت و حتی سوالات متداول کاربران می‌تواند در این صفحه قرار بگیرد.

  3.ایجاد جذابیت‌های بصری: 

  در استفاده از رنگ‌های مختلف و المان‌های گوناگون طراحی سایت باید توجه داشت از رنگ‌بندی درست بر اساس نکات مربوط به روانشناسی رنگ استفاده شود. به این نکته دقت داشته باشید که با رعایت هارمونی رنگ‌های مورد استفاده در طراحی سایت و همچنین استفاده از فونت مناسب برای یک سایت شرکتی اصالت و زیبایی آن را دو چندان می‌کنید.

  4.فرم‌های اختصاصی: 

  خیلی از مواقع مراجعه مخاطب به یک وب سایت شرکتی برای کسب اطلاع از برخی خدمات خاص همچون پذیرش نمایندگی از آن شرکت و یا پر کردن فرم استخدام و اطلاع از شرایط آن است. 

  یکی از قسمت‌های طراحی سایت شرکتی با توجه به موارد بالا فرم‌های اختصاصی است که باید با توجه به اصول صحیح و به صورت اختصاصی طراحی شود.

  5.طراحی رسپانسیو:

  در بسیاری از مواقع با توجه به دسترسی آسان‌تر از طریق تلفن‌های همراه یا تبلت‌های خود برای وب گردی استفاده می‌کنیم. به همین علت در طراحی یک سایت شرکتی باید نسبت به رسپانسیو بودن آن توجه داشت تا کاربران در مراجعه به وب سایت شرکت دچار مشکل خاصی نشوند. 

  یکی از مهمترین علل طراحی سایت برای یک شرکت، ایجاد تمایز بین رقبا است. پس برای رسیدم به این هدف مهم می‌توان با انجام طراحی اختصاصی علاوه بر ایجاد تمایز در میزان جذب مخاطب هم اثر گذار بود.

   

  امکانات سایت شرکتی

  • ارائه نمونه محصولات و خدمات شرکت به همراه راهنمای استفاده
  • ایجاد صفحه مجزا برای ارائه خدمات پس از فروش
  • طراحی صفحه اخبار شرکت
  • امکان ایجاد نظرسنجی
  • گالری تصاویر از محصولات و شرکت
  • امکان ایجاد دسته بندی های مختلف 
  • امکان ارسال ایمیل به کاربران
  • امکان ثبت نام کاربران 
  • تعیین سطح دسترسی برای کاربران مختلف 
  • امکان ثبت نظر 
  • و…

   

  چرا وردپرس برای طراحی سایت

  می‌توان از ورد پرس به عنوان محبوب‌ترین سیستم مدیریت محتوای جهان نام برد. سیستم مدیریت محتوایی که برای طراحی حدود ۳۵ درصد از وب سایت‌های سراسر جهان از آن استفاده شده است. ورد پرس امکانات متعددی را برای طراحی وب سایت شرکتی مهیا کرده است. علاوه بر این از پشتیبانی قوی برخوردار بوده و هزینه اولیه طراحی سایت را به شدت کاهش می‌دهد.

   

  سئو سایت شرکتی از مهمترین گام‌ها 

  می‌توان از اقدام برای طراحی مناسب یک سایت شرکتی به عنوان اولین گام نام برد قطعاً باید بعد از اتمام فرایند طراحی برای اینکه سایت ما منجر به افزایش فروش گردد و به طبع آن بر تعداد مشتریان شرکت اضافه کند، باید دیده شود و برای دیده شدن بهتر باید در نتایج موتورهای جستجو دارای رتبه مناسبی باشیم. این مهم اتفاق نخواهد افتاد مگر با رعایت اصول سئو و تعیین یک استراتژی درست و مناسب برای رشد هر چه بیشتر شرکت.

  در صورت انجام سئو به صورت صحیح و اصولی، وب سایت ما در لیست جستجوی نمایش داده شده توسط موتورهای جستجو دارای رتبه بالاتری خواهد بود که این اتفاق علاوه بر ایجاد اعتماد بیشتر در کاربری که اقدام به جستجو کرده می‌نماید بلکه بر تعداد مراجعه کنندگان به وب سایت هم اثر مثبتی دارد.

   

  هاست مناسب برای سایت‌های شرکتی

  به طور کل می‌توان برای یک هاست خوب ویژگی های زیر را در نظر گرفت: 

  داشتن سرعت بالا، منابع مناسبی از رم و cpu، هارد سرعت بالا (ssd)، برخورداری از امنیت بالا، پهنای باند مناسب، فضای لازم برای بارگذاری و…. امروزه شرکت‌های میزبانی، با توجه به فاکتورهای مختلفی همچون تعداد کاربران مراجعه کننده به سایت (ترافیک)، فضای مورد نیاز و یا حتی زبان برنامه نویسی انتخاب شده برای طراحی سایت، هاست های مختلفی را به شما معرفی می‌کنند. 

   

  ساخت سایت شرکتی رایگان 

  امروزه ابزارهای متنوعی برای ایجاد سایت به صورت رایگان به وجود آمده است. نکته مهم در رابطه با ساخت انواع سایت رایگان این است که، این گونه 

  از وب سایت‌ها فاقد امکانات مناسب برای یک شرکت هستند و در بیشتر موارد امکان طراحی داینامیک را به ما نمی‌دهند. علاوه بر این در ابزار های ارائه 

  دهنده سایت رایگان امکان پشتیبانی مناسب وجود ندارد. امنیت این سایت‌ها هم دارای اشکال است.

   

  نتیجه‌گیری

  یک شرکت برای طراحی سایت خود هزینه صرف می‌کند و انتظار دارد بعد از راه اندازی سایت در جهات مختلفی از آن منتفع گردد. یک سایت شرکتی باید علاوه بر نمایش محصولات و خدمات به مشتریان احتمالی آن کسب و کار باید دارای اطلاعات کافی در جهت کمک به مراجعه کنندگان نیز باشد. 

  در صورتی که کاربر به وب سایتی مراجعه کند که دارای طراحی مناسب و جذابی باشد اما فاقد اطلاعات تکمیلی قطعاً به جذب مخاطب ختم نخواهد شد.

  سوالات متداول

  1مدت زمان طراحی شرکتی چقدر است؟

  مدت زمان طراحی سایت شرکتی بستگی به امکانات مورد نیاز و پیچیدگی های سایت  دارد، حداقل زمان مورد نیاز برای طراحی سایت شرکتی یک ماه می باشد.

  2پشتیبانی سایت های شرکتی در وبلیغات به چه صورت است؟

  وبلیغات سایت های شرکتی شما را به مدت 6 ماه بصورت رایگان پشتیبانی می کند و تیم پشتیبانی وبلیغات در ایام هفته پاسخگو شما خواهند بود.

  3چرا قیمت طراحی سایت شرکتی در وبلیغات مناسب است؟

  با مشاهده تعرفه طراحی وب سایت های و مقایسه تعرفه ها با تعرفه های وبلیغات متوجه متفاوت قیمت می شوید، علت تفاوت می تواند سابقه کاری بالا وبلیغات در امر طراحی و این قیمت انجام بیش از صد پروژه موفق داخلی و خارجی، استفاده از متخصصین خبره در امر طراحی سایت و انجام پروژه ها با کیفیت بالا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.