طراحی سایت شخصی دلخواه در آژانس تبلیغاتی وبلیغات

روزانه هزاران جستجو برای نام اشخاص در موتورهای جستجو انجام می‌گیرد. از نام وکلا و پزشکان گرفته تا نام هنرمندان و متخصصین مختلف. با توجه به همه گیر‌ی اینترنت، داشتن یک وب سایت شخصی و حضور در فضای مجازی می‌تواند در ساخت یک برند شخصی و همچنین بهبود شرایط مالی اثر دوچندان داشته باشد. البته باید به این نکته نیز توجه داشت، هنگامی که کاربری با جستجوی نام شخصی شما به سمت وب سایتی هدایت می‌شود. برای وی نسبت به نام و برند شما اعتماد ایجاد می شود.

در واقع داشتن وب سایت شخصی در این دوران تبدیل به یک امر مهم و واجب شده است. راه اندازی وب سایت شخصی ایجاد یک تمایز می‌کند بین شما و رقبایی که هنوز در این عرصه ورود نکرده اند.

 

سئو و بهینه سازی سایت شخصی

از مهم‌ترین اهداف در رابطه با راه اندازی یک سایت شخصی جذب کاربر و یا ایجاد کسب موقعیت شغلی بهتر است. برای وقوع این اتفاق باید تلاش کرد تا افراد با جستجوی تخصص و یا نام ما در موتورهای جستجو به وب سایت ما هدایت شوند. برای این اتفاق نیاز به انجام فرایند سئو می‌باشد.

نکته مهم در رابطه با استراتژی سئو وب سایت شخصی این است که از نام خود به عنوان کلمه کلیدی اصلی سایت در سئو استفاده کنیم. همچنین باید در سایت خود صفحه‌ای مربوط به بیوگرافی تخصصی خو نیز ایجاد کنیم.

 

از مهم‌ترین چالش‌های سئو یک وب سایت شخصی به موارد زیر اشاره می‌شود.

 1. هویت آنلاین مشابه: ممکن است کاربری با نام مشابه شما اقداماتی در فضای آنلاین انجام دهد که مورد علاقه شما و یا دنبال کنندگان شما نباشد.
 2. تصاویر نامناسب: ممکن است تحت نام شما تصاویر نامناسبی در فضای اینترنت وجود داشته باشد.
 3. تشابه اسمی: ممکن است هم نام شما فرد معروفی در اینترنت وجود داشته باشد که این اتفاق می‌تواند فعالیت شما را تحت تاثیر قرار داده و فرایند سئو را کمی پیچیده کند.

 

مزایای داشتن سایت شخصی

1.ایجاد یک رزومه قوی و پویا

با داشتن یک وب سایت شخصی می‌توان رزومه قوی و پویایی ایجاد کرد. این شیوه یک مزیت برای ما در مقایسه با بیشتر افراد فاقد سایت است. نکته قابل توجه در رابطه با سایت شخصی این است که می‌توان با ارائه محتوای مرتبط با تخصص و همچنین نمونه کارهای مختلف رزومه شخصی خود را قوی کنیم.

2.برند سازی شخصی 

یکی از بهترین ابزار برای ایجاد یک برند شخصی قطعاً وب سایت است. در واقع با داشتن یک وب سایت شخصی، هنگام جستجوی نام ما و یا تخصص ما در اینترنت کاربر بسمت وب سایت ما هدایت می‌شود.

3.بازاریابی و تبلیغات 

طراحی وب سایت شخصی هزینه‌های مربوط به بازاریابی و تبلیغات را برای ما به شدت کاهش می‌دهد. می‌توان با تولید انواع محتوای تخصصی و همچنین استفاده از ابزارهای بازاریابی موجود در اینترنت می‌توان برای جذب مشتری بیشتر و مخاطبین جدید استفاده کرد.

4.افزایش تعامل

راه اندازی یک وب سایت شخصی می‌تواند تعامل بین مشتریان و یا حتی سایر همکاران با ما را افزایش دهد. می‌توان با کمک لیستی از ایمیل‌های مشتریان و کاربران نسبت به انجام بازاریابی ایمیلی و ایجاد یک تعامل پویا استفاده کرد.

داشتن تعامل برای کاربران تازه جذب شده به وب سایت مهم است. دوران استفاده از وب سایت های ایستا و یه سویه گذشته و کاربران بیشتر جذب یک وب سایت داینامیک و بروز می شوند.

5.ایجاد یک آَرشیو کاری 

یک وب سایت شخصی می‌تواند همچون یک آرشیو قوی عمل کند که شامل تمام نمونه کارها و… باشد. به راحتی می‌توان در یک سایت شخصی اقدام به دسته بندی اطلاعات به شیوه دلخواه کرد. 

 

امکانات یک سایت شخصی

 1. ایجاد امکان ارتباط مستقیم 
 2. امکان نظردهی در رابطه با محتوای تولید شده
 3. گالری تصاویر 
 4. درگاه پرداخت برای انجام پرداخت های مالی احتمالی
 5. امکان گفتگو به صورت آنلاین 
 6. ایجاد صفحه رزومه 
 7. انتشار نمونه کار 
 8. امکان اتصال به شبکه های اجتماعی مختلف 

مشاوره رایگان


شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  اهداف طراحی سایت شخصی

  راه اندازی یک سایت شخصی می‌تواند بر اساس اهداف مختلفی صورت بگیرد. به طور مثال همانطور که پیشتر هم عنوان شد ساخت رزومه شخصی قوی و یا حتی با هدف اعتماد سازی کاربر به کمک انتشار محتوا باشد. البته رسیدن کاربر به وب سایت ما و تبدیل آنها به مشتری می‌تواند مهم‌ترین هدف برای راه اندازی یک وب سایت شخصی باشد. این مهم رخ نمی‌دهد مگر زمانی که کاربر با جستجو نام ما و یا تخصص ما در موتور جستجو به وب سایت ما هدایت شود.

   

  نکات مهم در رابطه با ویژگی های یک وب سایت شخصی

  1. طراحی رسپانسیو: با توجه به گسترش استفاده از تلفن همراه و تبلت ها در سراسر دنیا توسط کاربران اینترنت برای انجام وبگردی و… طراحی وب سایت به صورت رسپانسیو دارای اهمیت است. در واقع باید با توجه به این نکته، طراحی سایت به گونه ای انجام گیرد که در اندازه های مختلف و در دستگاه های متفاوت بدون مشکل خاصی نمایش داده شود.
  2. انعطاف پذیری: برای طراحی یک وب سایت شخصی باید به این نکته توجه داشت که کاربری که به وبسایت ما مراجعه کرده است بدون پیچیدگی خاصی و با کمترین مشکل به صفحه مورد نظر خود برسد.
  3. گرافیک مناسب: استفاده از گرافیک مناسب و به دور از پیچیدگی‌های خاص از این جهت دارای اهمیت است که در سرعت لود وب سایت اثرگذار است و هم اینکه در جذب مخاطب نیز مؤثر است.
  4. محتوا: محتوا از مهم‌ترین بخش‌های یک وب سایت است. این محتوا است که می‌تواند برای جذب کاربر جدید مؤثر باشد. در رابطه با تولید محتوا باید به این نکته توجه داشت که محتوای بی کیفیت و یا کپی شده به شدت برای هر وب سایتی مضر است و باعث کسب رتبه‌های پایین در موتور جستجو می‌شود.
  5. صفحات مناسب:در یک وب سایت شخصی وجود بعضی صفحات بسیار مهم هستند. هرچقدر که یک وب سایت شخصی دارای طراحی گرافیکی مناسب باشد و از محتوای بسیار خوبی استفاده کند. در صورتی طراحی نکردن صفحات درباره ما، تماس با ما، رزومه قطعاً در ایجاد تعامل با مخاطب دچار مشکل جدی می‌شود.

   

  چرا وردپرس برای طراحی سایت شخصی مناسب است

  یکی از بهترین انتخاب‌ها برای راه اندازی وب سایت شخصی استفاده از وردپرس است. امکان راه اندازی سریع و کم هزینه مهم‌ترین شاخصه وردپرس برای این انتخاب است. با توجه به این که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا متن باز است. به سرعت و با کمک برنامه نویسانی از سراسر جهان برای اهداف مختلفی گسترش پیدا کرده است. با وجود افزونه های مختلفی که برای ایجاد یک وب سایت شخصی و مدیریت آن طراحی شده اند. آن را تبدیل به یک انتخاب مناسب برای راه اندازی یک وب سایت شخصی کرده است.

  چرا باید از تبلیغات هوشمند استفاده برای سایت شخصی استفاده کرد

  برای رسیدن به اهداف مشخص شده برای طراحی و راه اندازی یک وب سایت علاوه بر انجام فرایند سئو باید از تبلیغات هوشمند برای نفوذ به بازار هدف مشخص شده هم استفاده کرد. با استفاده از تبلیغات هوشمند آنلاین می‌توان نسبت به کسب رتبه بهتر در موتور جستجو و همچنین معرفی شدن بین کاربران اینترنت استفاده کرد.

   

  انواع سایت شخصی 

  افراد مختلفی با توجه به هدف خود و کسب و کار خود ممکن است نیاز به داشتن یک وب سایت شخصی داشته باشند. از جمله گروه‌هایی که برای اهداف مختلفی اقدام به طراحی یک وب سایت می‌کند می‌توان به گروه بندی زیر اشاره کرد.

  1. پزشکان
  2. سیاستمداران
  3. هنرمندان
  4. وکلا
  5. ورزشکاران
  6. نویسندگان 
  7. و….

   

  سوالات متداول

  1مدت زمان طراحی سایت های شخصی چقدر است؟

  مدت زمان طراحی سایت های شخصی بستگی به امکانات مورد نیاز و پیچیدگی های سایت دارد، حداقل زمان مورد نیاز برای طراحی سایت های شخصی یک ماه می باشد.

  2پشتیبانی سایت های شخصی در وبلیغات به چه صورت است؟

  وبلیغات سایت های شخصی شما را به مدت 6 ماه بصورت رایگان پشتیبانی می کند و تیم پشتیبانی وبلیغات در ایام هفته پاسخگو شما خواهند بود.

  3چرا قیمت طراحی سایت شخصی در وبلیغات مناسب است؟

  با مشاهده تعرفه طراحی وب سایت های و مقایسه تعرفه ها با تعرفه های وبلیغات متوجه متفاوت قیمت می شوید، علت تفاوت می تواند سابقه کاری بالا وبلیغات در امر طراحی و این قیمت انجام بیش از صد پروژه موفق داخلی و خارجی، استفاده از متخصصین خبره در امر طراحی سایت و انجام پروژه ها با کیفیت بالا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.