طراحی سایت اختصاصی مطابق با استاندارد های جهانی

طراحی سایت اختصاصی یکی از انتخاب‌های ما هنگام تصمیم گیر‌ی برای راه اندازی سایت است. در واقع می‌توان با توجه به نیاز خود و همچنین امکانات مورد نیاز برای وب سایتی که قصد راه اندازی آن را داریم اقدام به طراحی سایت به وسیله کد نویسی کنیم.

 

مزایای داشتن سایت اختصاصی

سایت اختصاصی بر مبنای نیاز ما به طور کاملاً اختصاصی طراحی شده است. این طراحی اختصاصی باعث سبکتر شدن هسته اصلی سایت خواهد شد. (به علت نداشتن امکانات اضافی) علاوه بر این می‌توان با طراحی یک سایت اختصاصی از مزایای زیر هم بهره مند شد. 

 • با توجه به کد نویسی اختصاصی و بسته، از امنیت بیشتری برخوردار است.
 • امکان مدیریت ساده تری دارد. 
 • کاملاً شخصی سازی شده و امکان گسترش بر مبنای نیاز ما را دارد.
 • استفاده از جدیدترین تکنولوژی های طراحی سایت ممکن است.
 • کد نویسی اصولی و طراحی صحیح متناسب با کسب و کار انجام می‌گیرد. 
 • کاربر پسند بودن وب سایت طراحی شده به شیوه اختصاصی.
 •  و…..

 

امکانات سایت اختصاصی

سایت اختصاصی دقیقاً با توجه نوع خدمت و یا محصولی که مشتری قصد ارائه آن را دارد برنامه نویسی شده است. بر همین اساس امکانات این نوع از سایت‌ها می‌تواند با توجه به نیاز سفارش دهنده، کاربران مراجعه کننده به سایت، مشتریان احتمالی متفاوت باشد. 

در واقع سایت اختصاصی بر اساس اهداف تعیین شده از پیش دارای گرافیک اختصاصی و همچنین کد نویسی اختصاصی مربوط به خود است.

 

اهداف طراحی سایت اختصاصی چیست؟ 

اهداف طراحی یک سایت می‌تواند بر اساس نوع سایت و یا شیوه مدیریت و انتظارات آنها متفاوت باشد. به طور کلی اهداف زیر را می‌توان برای طراحی سایت اختصاصی در نظر گرفت.

 • اطلاع رسانی درباره محصولات و یا خدمات جدید به مشتریان و کاربران سایت 
 •  ایجاد پشتیبانی اختصاصی برای مشتریان و کاربران 
 • امکان انجام فرایندهای مربوط به بازاریابی و تبلیغات با بازخورد بهتر و هزینه کمتر
 • ایجاد رضایت بیشتر برای مشتریان 
 • برند سازی برای محصولات و خدمات، شرکت و یا مالک سایت
 • افزایش بازدید، فروش، دنبال کننده ها 
 • ایجاد برتری نسبی در برابر رقبا
 • و….

 

آیا امکان طراحی سایت اختصاصی با وردپرس هست؟ 

این سوال مشترک خیلی از افرادی است که قصد راه اندازی سایتی دارند. باید بدانید جواب این سوال قطعاً خیر است. در صورت استفاده از وردپرس برای طراحی سایت، ما از یک سیستم مدیریت محتوای عمومی استفاده کرده‌ایم. در صورتی که در طراحی سایت به صورت اختصاصی کاملاً بر اساس نیاز و اهداف مشخص شده ما یک سایت به صورت کاملاً اختصاصی کد نویسی می‌شود.

مشاوره رایگان


شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  تفاوت استفاده از cms و طراحی سایت اختصاصی 

  مدیریت هر وب سایت از طریق یک سیستم مدیریت محتوا (cms) انجام می‌گیرد. هنگام راه اندازی سایت امکان طراحی آن با cms اختصاصی و یا با کمک cms عمومی ممکن است.

  در طراحی سایت به صورت اختصاصی هسته مرکزی سایت با توجه به نیازها و اهداف کدنویسی شده است. این کار علاوه بر امنیت و سرعت بالاتر امکان اضافه کردن امکانات متعدد با توجه به درخواست مشتری ممکن می‌کند. بر خلاف استفاده از سیستم مدیریت محتوای عمومی، مشکل تداخل ماژول ها را نخواهیم داشت. 

   

  بهینه سازی و سئو یک سایت اختصاصی

  سایت‌هایی که با کد نویسی اختصاصی طراحی شده‌اند از سرعت بالاتری برخوردار هستند که این نکته بر سئو سایت اثر مستقیم دارد. همچنین در طراحی سایت‌های اختصاصی به تجربه کاربری اهمیت بالایی داده می‌شود و سعی بر این است که بر اساس نیاز کاربر و کاملاً کاربر پسند طراحی انجام بگیرد.

  کاربران برای پیدا کردن یک خدمت و یا محصول از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند و بنا بر این رتبه وب سایت در نتایج موتورهای جستجو دارای اهمیت بالایی است. در واقع با کسب رتبه بالا در نتایج موتور جستجو، کاربران بیشتری به وب سایت ما مراجعه کرده و اقدام به استفاده از خدمات و یا محصولات ما می‌کنند. در هنگام طراحی سایت به صورت اختصاصی باید به استاندارد های سئو توجه داشته باشیم تا از رتبه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو هم برخوردار شویم.

   

  چرا باید از تبلیغات هوشمند استفاده در سایت‌های اختصاصی استفاده کنیم.

  سایت اختصاصی با تمام مزیت‌هایی که نسبت به سایر روش‌های طراحی سایت دارد همچون سرعت بالاتر و سئو بهتر و…، برای ایجاد درآمد از طریق آن باید نسبت به تبلیغات هوشمند در فضای آنلاین نیز استفاده کرد. با استفاده از تبلیغات هوشمند سرعت رشد کسب و کار خود را افزایش داده و ایجاد درآمد مناسب کنیم.

   

  طراحی سایت اختصاصی طبق نظر شما 

  با طراحی یک سایت اختصاصی که بر اساس اهداف تعیین شده برای رشد کسب و کار ما طراحی و اجرا شده است. می‌توان برای رشد و افزایش درآمد از طریق فضای آنلاین برنامه‌ریزی کرد.

  سوالات متداول

  1مدت زمان طراحی سایت های اختصاصی چقدر است؟

  مدت زمان طراحی سایت های اختصاصی بستگی به امکانات مورد نیاز و پیچیدگی های سایت دارد، حداقل زمان مورد نیاز برای طراحی سایت های اختصاصی یک ماه می باشد.

  2پشتیبانی سایت های اختصاصی در وبلیغات به چه صورت است؟

  وبلیغات سایت های اختصاصی شما را به مدت 6 ماه بصورت رایگان پشتیبانی می کند و تیم پشتیبانی وبلیغات در ایام هفته پاسخگو شما خواهند بود.

  3چرا قیمت طراحی سایت اختصاصی در وبلیغات مناسب است؟

  با مشاهده تعرفه طراحی وب سایت های و مقایسه تعرفه ها با تعرفه های وبلیغات متوجه متفاوت قیمت می شوید، علت تفاوت می تواند سابقه کاری بالا وبلیغات در امر طراحی و این قیمت انجام بیش از صد پروژه موفق داخلی و خارجی، استفاده از متخصصین خبره در امر طراحی سایت و انجام پروژه ها با کیفیت بالا و پشتبانی 24 ساعته می باشد.