طراحی سایت گردشگری و رزرو تور درآژانس تبلیغاتی وبلیغات

گسترش و نفوذ اینترنت انجام خیلی از کارها را برای ما آسان‌تر از قبل کرده است. الان حتی اولین قدم برای سفر به دورترین نقاط هم با خرید آنلاین بلیت از منزل و با کمک تلفن همراه شروع می‌شود.

تا چند سال قبل برای اینکه هتلی رزرو کنیم و یا اقدام به خرید یک تور مسافرتی کنیم باید هفت‌خان رستم را رد می‌کردیم. آژانس مسافرتی خوبی پیدا می‌کردیم، در ساعت کاری مشخص به آن مراجعه می‌کردیم، خیلی مناطق در ایران بودن که اصلاً آژانس مسافرتی نداشتند و انواعی از مشکلات مختلف دیگر که باعث ایجاد فرایند سختی برای سفر کردن می‌شده. امروزه تقریباً در هر ساعت از شبانه‌روز که قصد سفر داشته باشیم به‌راحتی فقط با مراجعه به یک سایت فروش خدمات گردشگری می‌توان برای سفر اقدام کرد.

پس می‌توان گفت با توجه به تغییر شیوه رفتار مردم برای خرید خدمات گردشگری و تمایل به سمت آنلاین شدن آن‌ها، هر ارائه‌دهنده خدمات گردشگری و فعال در این زمینه نیاز به داشتن وب‌سایت مناسبی دارد.

 

تولید محتوا در زمینه گردشگری

تولید محتوا به طور زیادی در زمینه ترکیب بازاریابی شرکت های تبلیغاتی در صنعت گردشگری تاثیر گذارند. یک ارائه رسانه ای هماهنگ با محتوا از یک شرکت یا یک منطقه یا یک کمپین موفق را تشکیل می دهد. در دنیای امروز ایجاد محتوای سفارشی برای هر کسب و کار گردشگری ضروری است.

تولید، انتشار و تبلیغ محتوا، مثلث یک کمپین موفق را تشکیل می دهند. هرچه سه بلوک سازنده بهتر باشند، کارایی و طراحی سایت در این زمینه امیدوارکننده‌تر است. با بررسی تولید محتوا در زمینه گردشگری، شرکت‌های مسافرتی و مهمان‌نوازی موفق به ایجاد پایگاه مشتریان جدید شده‌اند.

میدانیم که برای کسب موفقیت در زمینه گردشگری، تولید محتوا و طراحی کانال‌های تبلیغاتی مختلف مانند اخبار، ویدیو، فهرست‌های راهنما و موارد دیگر، می بایست به صورت چند زبانه ارائه شود.

نسخه‌های زبان محلی برای نفوذ و معرفی خدمات مسافرتی و مهمان‌نوازی در بازارهای خاص سفر، به‌ویژه از نظر رتبه‌بندی موتور جستجوی زبانی و توسعه برند در بازار، بسیار مهم هستند. تولید محتوای موفق برای بخش گردشگری مستلزم توانایی تهیه، انتشار و توزیع محتوای مناسب به منظور مشاهده، خواندن و شنیدن است.

 

هدف از طراحی یک سایت گردشگری

برای اهداف مختلفی می‌توان اقدام به طراحی و راه‌اندازی سایت گردشگری کرد. از جمله این اهداف به موارد زیر اشاره می‌گردد :

 • معرفی تورها و خدمات خاص ارائه‌شده از طرف ما به سایر همکاران و فعالان در زمینه گردشگری
 • معرفی خدمات و محصولات به مسافران و گردشگران
 • معرفی مقاصد مختلف که دارای کاربرد گردشگری است.
 • انجام فرایندهای بازاریابی و تبلیغات برای آژانس‌ها و فعالان صنعت گردشگری و همچنین برای معرفی مقاصد مختلف

 

اهمیت راه اندازی سایت گردشگری

یکی از مهم‌ترین علل برای طراحی سایت گردشگری و رزرو تور را می‌توان امکان معرفی تورهای آژانس مسافرتی و خدمات گردشگری به کاربران دانست. در واقع آژانس‌های مسافرتی راحت تر از هر زمان دیگری امکان معرفی تورهای خود را دارند. کاربران هم راحت تر از هر موقع دیگری امکان آشنایی با تورهای مختلف و کسب اطلاع و مقایسه بین تورها و شرکت‌های مختلف را دارند. علاوه بر این آژانس‌های مسافرتی از طریق وب سایت خود اطلاعات متنوع مربوط به خدمات گردشگری از جمله معرفی مناطق مخالف را نیز انجام می‌دهند. پس می‌توان گفت امروزه داشتن یک وب سایت برای آژانس‌های مسافرتی دارای اهمیت بالایی است.

 

اهمیت راه اندازی سایت برای هتل 

بر خلاف گذشته مردم تمایل دارند قبل از انجام سفر نسبت به رزرو هتل خود اقدام کنند. پس طراحی یک سایت رزرواسیون برای هتل می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد. ارائه اطلاعات کافی در رابطه با امکانات هتل، قیمت‌ها، شرایط و قوانین هتل و همچنین وجود تصاویر محیط هتل و اتاق‌ها می‌تواند به کاربرانی که قصد رزرو اتاق دارند کمک کند. در واقع وب سایت برای هتل در نقش یک ویترین است. طراحی درست و اصولی وب سایت برای هتل می‌تواند بر تعداد مسافران و مشتریان هتل اضافه کند.

 

طراحی سایت رزرو هتل

اهمیت طراحی سایت هتل موضوعی است که در صنعت مهمان‌نوازی بسیار مورد بحث قرار گرفته است و شکی وجود ندارد که این استراتژی باقی خواهد ماند. دلیل آن کاملاً ساده است. اگر تولید محتوا و طراحی سایت به منظور رزرو هتل به درستی انجام شود،از این روش میتوان به میلیون‌ها مشتری بالقوه دست یافت.

بنابراین، به طور قاطع میتوان گفت طراحی سایت رزرو هتل برای تمامی کسب و کارهای این حیطه اعم از هتل های زنجیره ای یا مسافرخانه های کوچک، الزامی است و همه باید در این زمینه سرمایه گذاری کنند. ایده طراحی سایت رزرو هتل به چند گزینه مرتبط میشود :

 

به اطراف نگاه کن

چند هتل مختلف در شهر شما پیدا می شود؟ در مورد کشور شما چطور؟ مهم است که هویت برند هتل را انسانی کنیم، یعنی چهره ای را به چشم مصرف کننده نشان دهیم. بسیاری از هتلداران بر این باورند که طراحی سایت رزرو هتل کارساز نیست، اما مشکل در این واقعیت نهفته است که تنها چیزی که آنها ارائه می دهند محتوایی پر از تبلیغات است.

به همین دلیل این به شما بستگی دارد که هنگام طراحی سایت کاری متفاوت انجام دهید. برای رسیدن به این هدف، بهترین استراتژی این است که به مشتری اجازه دهید زندگی روزمره هتل را تجربه کند. پرسنل خود را به نمایش بگذارید، به آنها نشان دهید که چقدر در پذیرایی لذت می برند، یا از تفریحات و تورهای برگزار شده ویدئو تهیه کنید. ممکن است جزئیات بی معنی به نظر برسند، اما ممکن است به مشتری کمک کند تا به جای استفاده از کانال های مختلف، رزرو مستقیم در وب سایت شما را انتخاب کند.

 

یک انجمن ایجاد کنید

شهر شما چه چیزی دارد که هتل شما را متمایز می کند؟ آن را در وب‌سایت خود نشان دهید. زیرا در نهایت، این چیزی است که به پیشرفت جامعه شما کمک می‌کند و در عین حال تأثیری ماندگار بر مشتریانتان می‌گذارد. زیرا موتور اقتصادی مورد نیاز محله است. به طور خلاصه، هدف ایجاد یک جامعه است.

علاوه بر این، اگر در رقابت با سایر مشاغل محلی در کنار هتل خود هستید، می توانید یک تجربه جایزه به مشتریان خود ارائه دهید. به احتمال زیاد یک مهمان بدش نمی‌آید درصدی تخفیف در رستوران هتل شما و یا تور گردشگری یک روزه به او تعلق گیرد.

 

تاریخچه را به اشتراک بگذارید

ساختمانی که هتل شما در آن قرار دارد چند قدمت دارد؟ آیا نویسنده مشهوری در یکی از اتاق های آن اقامت داشته است؟ این نوع کنجکاوی های تاریخی همیشه مورد علاقه مشتریان هستند و اغلب منجر به تبلیغ بسیار موفقی از طریق رسانه های اجتماعی می شوند. بنابراین دریغ نکنید و نه تنها در مورد ساختمان هتل خود، بلکه در مورد داستان های پشت موسسات مجاور، محله و تاریخچه آن تحقیق کنید. این حکایت های کوچک می تواند زمانی که مشتری بین یک هتل و هتل دیگر شک دارد، تعیین کننده باشد و شما را انتخاب کند.

 

طراحی سایت رزرو آنلاین 

آیا سالن، هتل، کلینیک یا کسب‌وکار دیگری را اداره می‌کنید که باید شخصاً به مشتریان خدمات ارائه دهید؟ اگر بله، باید بدانید که چگونه یک وب سایت رزرو بسازید. یک وب‌سایت رزرواسیون به مشتریان احتمالی این امکان را می‌دهد که به تنهایی و بدون تماس تلفنی، رزرو های آنلاین را رزرو، تغییر دهند و لغو کنند.

از آنجایی که 67 درصد از مشتریان به جای صحبت با یک نماینده کسب و کار، سلف سرویس را ترجیح می دهند، وب سایت رزرو تجربه مشتری راحت تری را ایجاد می کند. هرچه رسیدگی به کسب و کارتان آسان تر باشد، مشتریان بیشتری خواهید داشت و رزروهای بیشتری دریافت خواهید کرد.

سیستم رزرو آنلاین یک صفحه وب است که در آن مشتریان می توانند به صورت 24 ساعته با شما قرار ملاقات رزرو کنند. مشتریان شما می توانند خدمات شما را به صورت آنلاین رزرو کنند، بدون اینکه نیازی به تماس با شما باشد و کار شما را قطع کند. این شما را در کنترل برنامه خود نگه می دارد و در عین حال به مشتریان خود قدرت و انعطاف پذیری را که دوست دارند ارائه می دهد.

به علاوه، یک سیستم رزرو آنلاین خوب به شما این امکان را می‌دهد که یادآور پیام‌های خودکار را به مشتریان خود ارسال کنید، عدم نمایش را حذف کرده و بهره‌وری شما را افزایش می‌دهد.

 

ویژگی‌های وب سایت‌های مربوط به خدمات گردشگری و رزرو تور

هنگام طراحی سایت گردشگری و رزرو تور باید به نکات مختلفی توجه داشت. از جمله این نکات که بر موفقیت این سایت‌ها مؤثر است می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

طراحی واکنش گرا (رسپانسیو)

امروزه بسیاری از کاربران برای انجام فعالیت در اینترنت از موبایل یا تبلت خود استفاده می‌کنند. طراحی رسپانسیو سایت‌های گردشگری کمک می‌کند تا کاربران بدون مشکل خاصی و بدون نیاز به بزرگنمایی کردن. به شیوه‌ای آسان نسبت به تهیه خدمات گردشگری مد نظر خود از طریق سایت اقدام کنند.

 

چند زبانه بودن

ایران کشوری تاریخی و دارای جاذبه‌های طبیعی و تاریخی زیادی است. گردشگران زیادی در سراسر جهان علاقه دارند تا به کشور ما سفر کنند. به همین علت وجود سایت‌های چند زبانه برای مراکز ارائه دهنده خدمات گردشگری اهمیت دوچندانی پیدا می‌کند.

 

طراحی حرفه‌ای صفحات مورد نیاز

یکی از اصلی قسمت‌های مورد نیاز در هر وب سایتی صفحات ویژه آن است. در رابطه با سایت های گردشگری به طور کلی به ۲ نوع از صفحات اختصاصی نیاز داریم که در ادامه به معرفی آن‌ها می‌پردازیم: 

 

صفحات اختصاصی رزرو آنلاین بلیت و رزرو هتل

در صورتی قصد ارائه خدمات فروش آنلاین بلیت و همچنین رزرو اتاق هتل را بر روی سایت خود دارید. باید توجه داشته باشید که حتماً صفحات اختصاصی مناسبی برای هر کدام از این موارد طراحی کنید. این مرحله از طراحی سایت‌های گردشگری بسیار شبیه به راه اندازی فروشگاه‌های اینترنتی است. پس دسترسی راحت و بدون پیچیدگی کاربران به صفحات مورد نیاز خود دارای اهمیت بالایی است.

 

صفحات مربوط به تورها

برای راحتی هر چه بیشتر کاربران بهتر است برای تورهایی که خود برگزار می‌کنید و یا همکاران شما برگزار می‌کنند صفحه اختصاصی طراحی کنید و در صفحه مربوطه به ارائه اطلاعات کافی درباره تورها، قوانین اجرا، شرایط و تمامی مواردی که کاربر باید از آن اطلاع داشته باشد بپردازید.

 

محتوای مناسب

شاید شما هم این جمله بیل گیتس را شنیده باشید: محتوا پادشاه است. بله تولید محتوا برای هر وب سایتی از اهمیت بالایی برخوردار است. در یک وب سایت گردشگری اما تولید محتوا باید از قواعد مشخصی پیروی کند. شما باید سعی کنید اطلاعات مورد نیاز مسافر را به صورت ساده شده‌ای در اختیار وی قرار دهید. البته این ساده شدن نباید منجر به ناقص شدن مطلب شود. به طور کلی مسافران و کاربران یک سایت گردشگری به دنبال اطلاعات زیر هستند.

 

مقصد گردشگری

بیشتر کاربران یک سایت گردشگری در جستجوی کسب اطلاعات درباره مقصد گردشگری هستند که برای سفر انتخاب کرده‌اند. اطلاعاتی همچون موقعیت جغرافیای مقصد، راه های رسیدن به آنجا، محل اقامت، وسایل مورد نیاز برای سفر، زبان مردم، واحد پول رایج، اختلاف زمانی بین مبدأ و مقصد، شرایط فرهنگی و محدودیت‌های ممکنه در مقصد و سایر اطلاعات مهمی که باید در رابطه با مقصد بدانیم.

 

جاذبه‌ها و فعالیت‌های ممکن

مهم‌ترین قسمت یک سایت گردشگری که بر تصمیم گیر‌ی خریدار اثر گذاری بالایی دارد همین بخش است. یک سایت گردشگری باید اقدام به معرفی جاذبه‌های مختلف یک مقصد گردشگری کند. جاذبه‌های مثل موزه‌هایی که در مقصد گردشگری فعال هستند. مکان‌های فرهنگی، مذهبی، تاریخی موجود در هر مقصد گردشگری. جاذبه‌های طبیعی مقاصد مختلف و همچنین فعالیت‌های بومی مقصد مختلف مثل جشن‌ها و….

 

استفاده از تصاویر با کیفیت

حداقل انتظاری که می‌توان از یک سایت گردشگری فعال داشت. انتشار و ارائه تصاویر باکیفیت و صحیح درباره مقاصد گردشگری گوناگون است. می‌توان با کمک تصاویر تورهای برگزار شده قبلی و همچنین تصاویر مختلفی از مقاصد گردشگری که به طور اختصاصی توسط ما تهیه شده باشد. اعتماد سازی کنیم و با این روش خریدان محصولات سایت را افزایش دهیم.

 

اشتراک نظرات دیگران

شاید یکی از مهم‌ترین قسمت‌های یک سایت گردشگری و رزرواسیون، همین قسمت نظرات باشد که به خریداران احتمالی کمک می‌کند تا با دید بازتری نسبت به خرید خود اقدام کنند. انتشار نظرات کاربران قبلی سایت منجر به اعتماد سازی هم می‌شود.

مشاوره رایگان


شماره تماس خود را وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  سئو و بهینه سازی سایت گردشگری

  گردشگری آنلاین جزو بخش های رقابتی سئو است. داشتن رتبه بالا در نتایج موتورهای جستجو برای یک وب سایت گردشگری برابر با ورود کاربران بیشتر است. با ورود کاربران بیشتر برای یک سایت گردشگری می‌تواند منجر به ایجاد درآمد بالا گردد.

  افراد به طور کلی قبل از رفتن به سفر درباره مقصد در اینترنت جستجو می کنند. پس با کمک فرایند سئو می‌توان درآمد حاصل از یک سایت گردشگری را افزایش داد. 

   

  هزینه طراحی سایت گردشگری چقدر است؟

  در هنگام طراحی سایت، با توجه به نیاز و امکانات درخواستی، طراحی سایت هزینه های مختلفی را در پی دارد. علاوه بر موارد گفته شده هزینه طراحی سایت در صورت استفاده سیستم های مدیریت محتوا و یا برنامه نویسی اختصاصی یک سایت دارای هزینه های راه اندازی متفاوتی خواهند داشت.

   

  امکانات سایت گردشگری

  1. امکان رزرو آنلاین
  2. امکان ارائه و معرفی تورها
  3. ارائه اطلاعات گردشگری
  4. امکان ارائه انواع تخفیف ها و برگزاری انواع جشنواره های آنلاین
  5. امکان ارائه انواع مختلفی از اطلاع رسانی ها
  6. امکان نوشتن نظر برای کاربران و مسافران
  7. گالری سایت برای نمایش تصاویر مربوط به برنامه های اجرا شده و همچنین ارائه اطلاعات تصویری
  8. امکان ارتباط مستقیم بین کاربر و کارمندان از طریق وب سایت

   

  معرفی تورهای گردشگری

  گردشگری موضوع ساده ای نیست، زیرا صنعت پیچیده ای است که از مشاغل مختلف تشکیل شده است. موضوع مشترک این است که آنها محصولات و خدمات را به گردشگران و بازدیدکنندگان ارائه می دهند.

  سه شکل اصلی تور گردشگری وجود دارد: تور گردشگری داخلی، تور گردشگری ورودی و تور گردشگری برون‌گرا.

  1. تور گردشگری داخلی به گشت و گذار یک بازدیدکننده در داخل کشور محل سکونت و خارج از خانه خود اشاره دارد (به عنوان مثال یک بریتانیایی که از سایر نقاط بریتانیا بازدید می کند).
  2. تور گردشگری ورودی به گشت و گذار یک بازدیدکننده از خارج از کشور محل اقامت (به عنوان مثال یک اسپانیایی که از بریتانیا بازدید می کند) اشاره دارد.
  3. تور گردشگری برون مرزی به گشت و گذار یک بازدیدکننده مقیم در خارج از کشور محل سکونت خود اشاره دارد (به عنوان مثال یک بریتانیایی که از یک کشور خارج از کشور بازدید می کند).

   

  آنلاین یا آفلاین بودن سایت‌های گردشگری

  در دنیای امروز همه به دنبال انجام دادن کارها به آسان ترین راه و سریع ترین شیوه هستند. درواقع زندگی مردم در این عصر به سمت آنلاین شدن در حال حرکت است. گردشگری هم از این اتفاق جدا نبوده و کاملاً در مسیر آنلاین شدن قرار دارد. به صورتی که امروزه حتی امکان بازدید از موزه ها و امان تاریخی هم از طریق اینترنت برای ما مهیا است.

  برای تهیه انواع بلیت ها بر خلاف گذشته نیاز نیست در زمان مشخصی به مکان مشخصی مراجعه کرد. بلکه به‌راحتی از منزل و با چند کلیک ساده امکان تهیه انواع خدمات گردشگری برای ما مهیاست.

   

  مزایای داشتن سایت گردشگری

  راه اندازی و طراحی یک سایت گردشگری مزایای زیادی را برای ما به ارمغان می آورد از جمله این مزایا به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

  تعامل بالا

  طراحی وب سایت گردشگری این امکان را برای ارائه دهندگان خدمات ایجاد می کند تا طراحی سایت خود را بر اساس اطلاعات کسب شده از کاربران شخصی سازی کنند. در واقع با کمک خود مشتری و کاربر، سایت به صورت کاربر پسندی طراحی می‌شود.

  ایجاد رضایت بیشتر

  با کمک سایت گردشگری می‌توان امکانات بهتری را با هزینه مناسب تر و همچنین به صورت آسان تری در اختیار مسافران قرار داد که این به ایجاد رضایت هرچه بیشتر کاربر کمک می کند.

  ساعت کار بیشتر

  با راه اندازی سایت گردشگری امکان ارائه خدمات متنوع گردشگری به صورت 24 ساعته و در طول تمام روزهای هفته ممکن است. در واقع بدون وقفه می‌توان با کمک وب سایت به مشتریان بالقوه خود ارائه خدمات کنیم.

  بدون محدودیت جغرافیای

  بدون هرگونه محدودیت در رابطه با موقعیت جغرافیایی می‌توان به ارائه خدمت و کسب درآمد پرداخت. در واقع این امکان برای ما وجود دارد با کمک یک وب سایت در سراسر جهان خدمت و محصول خود را ارائه کنیم و به کسب درآمد مشغول باشیم.

   

  چرا وردپرس برای طراحی سایت

  ورد پرس برای راه اندازی و طراحی سایت های مختلف امکانات مناسبی ایجاد می کند. می‌توان با کمک افزونه ها و امکانات ورد پرس اقدام به راه اندازی یک سایت گردشگری مناسب کرد که بتواند تمام نیازهای ما را رفع کند.

  چرا سایت های گردشگری باید از وبلیغات استفاده کنند

  استفاده از وبلیغات به وب سایت های گردشگری کمک می کند تا بتوانند هوشمندانه و هدفمند تبلیغات انجام دهند. با کمک وبلیغات می‌توان با کمترین میزان صرف هزینه بیشترین بازخورد را کسب کرد. یکی از بهترین استراتژی‌های تبلیغات آنلاین را می‌توان استفاده از وبلیغات دانست.

  سوالات متداول

  1مدت زمان طراحی سایت های گردشگری چقدر است؟

  مدت زمان طراحی سایت های گردشگری بستگی به امکانات مورد نیاز و پیچیدگی های سایت دارد، حداقل زمان مورد نیاز برای طراحی سایت های گردشگری یک ماه می باشد.

  2پشتبانی سایت های گردشگری در وبلیغات به چه صورت است؟

  وبلیغات سایت های گردشگری شما را به مدت 6 ماه بصورت رایگان پشتبانی می کند و تیم پشتبانی وبلیغات در ایام هفته پاسخگو شما خواهند بود.

  3چرا قیمت طراحی سایت گردشگری در وبلیغات مناسب است؟

  با مشاهده تعرفه طراحی وب سایت های و مقایسه تعرفه ها با تعرفه های وبلیغات متوجه متفاوت قیمت می شوید، علت تفاوت می تواند سابقه کاری بالا وبلیغات در امر طراحی و این قیمت انجام بیش از صد پروژه موفق داخلی و خارجی، استفاده از متخصصین خبره در امر طراحی سایت و انجام پروژه ها با کیفیت بالا و پشتیبانی 24 ساعته می باشد.