خدمات تبلیغات بنری در سایت و اپلیکیشن

برند خودتان را دقیقا در زمان مناسب، در مقابل افراد مناسب قرار دهید. تیم تبلیغات ما با اجرای کمپین های تبلیغات بنری هدفمند، در ایجاد اگاهی از برندشما و جذب ترافیک خوب و تبدیل انها به مشتری، تلاش می کند.

موشن گرافیک

فراتر از آنچه انتظار دارید

افزایش بازدهی کمپین با retargeting

مورد هدف قرار دادن مجدد، افرادی که از سایت تان بازدید کردند ولی  به مشتری تبدیل نشده اند.

پیگیری رفتار کاربران در وب سایت

با  پیگیری رفتار کاربران، و سنجش و انالیز ورودی های وب سایت، کمپین های شما را بهینه می کنیم.

گزارش دهی دقیق از عملکرد ‌‌کمپین

گزارش کامل و دقیق از عملکرد کمپین ها، افزایش بازدید سایت و همچنین گزارش میزان فروش

مراحل بهینه سازی وب سایت شما

تحلیل کسب و کار شما و شناخت دقیق مخاطب هدف
طراحی استراتژی هوشمند با توجه به فعالیت رقبا
اجرای کمپین
صفحه فرود و‌ بهینه سازی نرخ تبدیل
آنالیز و ارائه گزارش کامل
مراحل بهینه سازی وب سایت

اهداف ما در اجرای کمپین های تبلیغات بنری

افزایش اگاهی از برند شما

اشنایی مخاطبان هدف تان با نام‌ تجاری و محصولات شما تا اولین گزینه در ذهن انها باشید.

افزایش تعداد سرنخ و میزان فروش

کمپین های فروش خلاقانه موجب افزایش فروش و تعداد لید ها شده که یکی از اهداف اصلی ما از اجرای کمپین ها است.

کاهش هزینه CPM

با بیش از ۵ سال تجربه و‌ همکاری با اکثر صنایع، در عین دستیابی به اهداف هزینه ها را برای تان کاهش می دهیم‌.

ریمارگتینگ

افرادی که یکبار به سایت شما آمده اند ولی تبدیل به مشتری نشده اند، با بازاریابی مجدد دوباره تارگت می شوند.

فرم درخواست مشاوره

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر فرم درخواست مشاوره را پر کنید، و پس از ان منتظر تماس کارشناسان وبلیغات باشید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار می کنیم.

تبلیغات بنری چیست؟

طرح‌های گرافیکی که به صورت ثابت و یا متحرک طراحی می‌شوند و در موقعیت‌های مختلف یک وب سایت قرار می‌گیرند تا مخاطبین را به سمت وب‌سایت شما جذب کنند را تبلیغات بنری می‌گویند.

در واقع در این شیوه از تبلیغات در سایت‌های پربازدید جایگاه‌های مشخصی برای تبلیغات در نظر گرفته می‌شود. برای هر کدام از این جایگاه‌ها در زمان مشخص، هزینه مشخصی هم دریافت می‌گردد. یعنی وب سایت سایت‌های پر بازدید جایگاه‌های مشخصی را در زمان مشخص به قیمت معین برای تبلیغات اجاره می‌دهند.

 

هدف تبلیغات بنری

تبلیغات بنری برای ایجاد ترافیک به یک وب سایت از طریق پیوند دادن به آن در نظر گرفته شده است. همچنین، بنرهای وب می توانند به عنوان تبلیغات چاپی معمولی عمل کنند: اطلاع رسانی در مورد یک محصول جدید، افزایش آگاهی از برند و غیره.

استفاده از بنر برای کسب و کار شما مزایای زیادی دارد. آنها قدیمی ترین شکل تبلیغات هستند و می توانند تاثیری فوری در ذهن مشتریان بگذارند. چه اعلام یک محصول جدید یا یک خدمات یا ساختن نام تجاری شما از طریق تبلیغات بصری مکان به مکان دیگر، تبلیغات بنری مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین است. 

آنها فروش شما را در زمان بسیار سریع تری به ارمغان می آورند، زیرا می دانید که مطمئناً به محض اینکه آنها را در جاده ها، خیابان ها، ساختمان ها یا حتی اتومبیل ها مشاهده کنند، روی مردم تأثیر خواهند گذاشت.

 

مشاهده و فروش بیشتر

بنرها بیش از همه قابل مشاهده هستند و بلافاصله مورد توجه مشتریان قرار می گیرند. پیشنهاد یا محصولی که نشان می‌دهد مورد توجه قرار می‌گیرد و این مطمئناً فروش را افزایش می‌دهد. مشتریان علاقه‌مند به آن عمل می‌کنند و حتی اگر محصول را نخرند، دوره پیشنهاد را در ذهن خود نگه می‌دارند.

 

گرافیک و انیمیشن

شما می توانید از طریق گرافیک و حتی انیمیشن به دنیا درباره محصولات خود بگویید. این روزها تبلیغات بنری وجود دارد که تبلیغات تلویزیونی را بر روی بنرهای تقاطع جاده ها یا ساختمان ها نشان می دهد. گرافیک بنر به شما این آزادی را می دهد که محصول خود را به گونه ای به تصویر بکشید که به مشتریان متصل شود.

 

ساختن برند شما

بسیار مهم است که به مشتریان خود در مورد محصول خود اطلاع دهید تا آن را به یک نام تجاری تبدیل کنید که مردم بتوانند آن را تشخیص دهند. برای این کار باید بارها و بارها از آن مطلع شوند تا زمانی که آن را به خوبی بدانند. بنرها می توانند در این زمینه به شما کمک کنند زیرا می توانید محصول خود را در مکان ها و دوره های زمانی مختلف تبلیغ کنید. مردم مدام متوجه نام و نشان تجاری شما می شوند و به مرور زمان با آن ارتباط برقرار می کنند.

 

مشتریان

داشتن بنرها مطمئناً برای شما مشتری خواهد داشت. آنها تبلیغات بصری و همچنین تبلیغات دهان به دهان شما را به محصول شما علاقه مند می کند. هزاران نفر روزانه متوجه تبلیغات شما در یک بنر خوب می شوند.

 

مقرون به صرفه، سریع و آسان

تبلیغات بنری را می توان به راحتی تنظیم کرد. فقط با یک شرکت طراحی بنر تماس بگیرید و خواسته های خود را بیان کنید و کار تمام است. آنها آن را از آن جلو می برند. همچنین، تبلیغات بنری در مقایسه با سایر اشکال تبلیغاتی مانند تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات روزنامه یا بیانیه های مطبوعاتی در جیب شما آسان است.

 

دلایل اهمیت استفاده از تبلیغات بنری 

همه شما هنگام گشت‌وگذار در اینترنت گوشه و کنار وب سایت‌ها، تبلیغات گرافیکی زیادی را مشاهده می‌کنید. این تبلیغات که غالباً مربع و یا مستطیل‌های هستند و با توجه به طراحی گرافیکی خود سعی دارند توجه مخاطب را به خود جلب کنند تبلیغات بنری نام دارند.

امروزه سایت‌های پربازدید در اینترنت هم مثل خیابان‌های شلوغ شهرها محل مناسبی هستند برای نمایش بنرها. در واقع شما با مراجعه به یک سایت پربازدید مثل سایت یک خبرگزاری با انواع مختلفی از تبلیغات مرتبط یا غیر مرتبط مواجه خواهید شد.

 

انواع تبلیغات بنری 

تبلیغات بنری توانایی جذب مخاطب هدف را تنها با هدف ایجاد فروش دارد. تبلیغات بنری می تواند یک ابزار “برند” قابل توجه در دنیای تجارت باشد. در زیر خلاصه ای از انواع مختلف تبلیغات بنری قابل استفاده، و همچنین برخی از حقایق و آمار است که به شما کمک می کند تا بهترین گزینه موجود برای کمپین خود را انتخاب کنید.

 

تبلیغات بنری استاتیک / استاندارد

بنر یک تبلیغ تصویری ساده است که در یک صفحه وب ارائه می شود. بنرهای ایستا معمولاً از یک فایل تصویری بدون صدا، ویدیو یا ویژگی های اضافی تشکیل شده اند.

در حالی که تبلیغات بنری استاندارد هنوز معمولاً استفاده می شود، سایر اشکال تبلیغات نمایشی ممکن است برای بهینه سازی نرخ کلیک و بهترین استفاده از فضای تبلیغاتی پرهزینه ترجیح داده شوند.

 

تبلیغات متحرک

تبلیغ بنری متحرک چیست ؟ زمانی که نوبت به جلب توجه مخاطب هدف می‌شود، برش بالای بنر در اینگونه تبلیغات ثابت است. انیمیشن حرکتی ایجاد می کند که به طور طبیعی چشم را جلب می کند و در برابر کوری بنر عمل می کند و مخاطبان هدف را وادار می کند تا خلاقیت شما را بررسی کنند. همچنین می‌توان انیمیشن‌ها را با صدا ترکیب کرد تا تبلیغات طولانی‌تری ایجاد کند که توضیحات عمیق یا پیچیده‌ای درباره یک محصول، فرآیند یا مشکل ارائه می‌دهد.

یکی دیگر از جنبه های عالی تبلیغات متحرک این است که آنها می توانند یک لایه اضافی از طنز و سرگرمی ارائه دهند که آنها را نسبت به یک بنر تبلیغاتی معمولی قابل اشتراک گذاری می کند. 

 

تبلیغات تعاملی 

تبلیغات تعاملی ویژگی های تعبیه شده ای را ارائه می دهند که به مخاطب اجازه می دهد بلافاصله با محصول یا خدمات تعامل داشته باشد.

یکی از نمونه های تبلیغات تعاملی، تبلیغات قابل پخش است. تبلیغات برای بازی‌های ویدیویی موبایل اغلب قابل پخش هستند و به کاربران اجازه می‌دهند یک نسخه نمایشی مینیاتوری از رابط بازی که در آگهی تعبیه شده است را آزمایش کنند. تبلیغات قابل پخش اغلب در سایر بازی های موبایل یا در وب سایت های بازی نمایش داده می شوند. برندهای بزرگی مانند Wheat Thins و McDonald’s برای استفاده از این روند و افزایش آگاهی از برند، تبلیغات نمایشی قابل پخش خود را تولید کرده اند.

 

تبلیغات ویدیویی

در حالی که تبلیغات ویدیویی عمدتاً از طریق پلتفرم‌های محتوای ویدیویی مانند نتفلیکس و یوتیوب ارائه می‌شوند، می‌توانند از طریق شبکه‌های تبلیغات نمایشی و شبکه‌های تبلیغات اجتماعی نیز توزیع شوند.

نکته جالب در مورد تبلیغات ویدیویی امروزه این است که تقریباً همه به یک تلفن همراه با قابلیت فیلمبرداری با کیفیت نسبتاً بالا دسترسی دارند. هزاران نفر در حال عکسبرداری، ویرایش و انتشار محتوای مبتنی بر ویدئو، شامل تبلیغات، در چیزی بیش از یک تلفن همراه هستند.

مصرف کنندگان در حال حاضر عاشق تبلیغات ویدیویی هستند. یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ در اینترنت است و مردم 33 درصد از وقت خود را به صورت آنلاین صرف درگیر شدن با محتوای ویدیویی می کنند. 

 

تبلیغات قابل گسترش

تبلیغات قابل گسترش، تبلیغات رسانه ای غنی هستند که می توانند فراتر از اندازه اصلی واحد تبلیغات گسترش یابند. برخی از تبلیغات قابل ارتقا را می توان به گونه ای پیکربندی کرد که هنگام بارگیری صفحه به طور خودکار گسترش یابد. سایرین پس از تعاملی که توسط کاربر آغاز شده است، گسترش خواهند یافت.

تبلیغات نمایشی قابل گسترش هنوز هم نسبتاً غیر معمول هستند، اگرچه به طور فزاینده ای در شبکه های نمایش دسکتاپ و تلفن همراه استفاده می شوند.

 

تبلیغات لایت باکس

تبلیغات لایت باکس یک قالب تبلیغاتی قابل گسترش است که توسط گوگل در سال 2012 برای استفاده در شبکه نمایش گوگل معرفی شد.

تبلیغات لایت باکس دقیقاً شبیه یک واحد تبلیغاتی استاندارد به نظر می رسد، اما زمانی که کاربر مکان نما خود را روی یکی قرار می دهد، به یک تبلیغ تمام صفحه تبدیل می شود که می تواند شامل ویدیو، صدا، انیمیشن و سایر ویژگی ها باشد. برای کاهش تعاملات تصادفی، کاربران باید موس خود را روی یک آگهی لایت باکس به مدت دو ثانیه کامل نگه دارند تا بسط ایجاد شود.

تبلیغات لایت باکس تجربه ای همه جانبه را فراهم می کند که کاربران را از صفحه وب که در حال مرور آن بودند دور می کند و به یک تجربه تبلیغاتی تمام صفحه تبدیل می کند.

 

تبلیغات بینابینی

یکی از انواع تبلیغات نمایشی است که با افزایش تکنولوژی موبایل محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این تبلیغات تمام صفحه ای هستند که رابط کاربری یک برنامه میزبان را پوشش می دهند. آنها در طول نقاط انتقال ظاهر می شوند که به طور طبیعی هنگام تعامل کاربران با برنامه اتفاق می افتد.

تبلیغات بینابینی معمولاً در بازی های موبایلی مانند Bejeweled نمایش داده می شود. هر بار که یک کاربر یک سطح را تکمیل می کند، باید قبل از شروع مرحله بعدی، از طریق صفحه بارگیری بنشیند. به صورت کلی تبلیغات بینابینی یکی از روش های پیشرو برای کسب درآمد از بازی ها و برنامه های موبایل است.

 

تبلیغات ویدیویی 360 درجه

این نوع تبلیغ یکی از انواع مورد علاقه ما از تبلیغات نمایشی برای تعامل آنلاین با آن است. در حالی که تبلیغات ویدیویی داستانی را از زاویه و منظر خاصی بیان می‌کنند، یک تبلیغ ویدیویی 360 درجه نوعی واقعیت مجازی است که از مخاطب هدف شما دعوت می‌کند تا نقش فعال‌تری در تعامل با محتوا داشته باشد. تبلیغات ویدیویی 360 درجه به ژیروسکوپ موجود در تلفن های کاربران تلفن همراه پاسخ می دهد، بنابراین آنها با چرخاندن تلفن خود یا حرکت در فضا مستقیماً با تبلیغات تعامل دارند.

 

انواع کمپین های تبلیغاتی

یکی از مهمترین تصمیمات در هنگام توسعه یک کمپین بازاریابی، تصمیم گیری در مورد نوع کمپینی است که می خواهید اجرا کنید. نوع مناسب کمپین تبلیغاتی، کمپینی است که از هدف شما پشتیبانی می کند و برای پلتفرمی که مخاطبان هدف شما از آن استفاده می کنند، کار می کند.

در اینجا 14 نوع کمپین تبلیغاتی آورده شده است:

 1. آگاهی از برند
 2. تغییر نام تجاری
 3. بازاریابی موتورهای جستجو
 4. بازاریابی رسانه های اجتماعی
 5. بازاریابی محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC).
 6. بازاریابی ایمیلی
 7. روابط عمومی
 8. معرفی محصول
 9. بازاریابی ارجاعی
 10. کمپین سئو
 11. بازاریابی شریک
 12. بازاریابی مکالمه ای
 13. اینفلوئنسر مارکتینگ
 14. بازاریابی ویدیویی

 

هدف از اجرای کمپین های تبلیغات بنری 

ایجاد آگاهی از برند

برندهای بسیاری هستند که در تلاش‌اند تا با کمک تبلیغات بنری در سایت‌های پر بازدید آگاهی از برند خود را برای مشتریان احتمالی افزایش دهند.

ایجاد سرنخ های فروش 

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توان برای ایجاد سر نخ فروش استفاده کرد، استفاده از تبلیغات بنری در سایت‌های پر بازدید است.

ریتارگتینگ (بازاریابی مجدد)

می‌توان با کمک بنر های تبلیغاتی مشتریان احتمالی که یک بار به وب سایت شما مراجعه کرده اما خریدی نکرده‌اند را دوباره هدف تبلیغات خود قرار دهید.

 

7 مورد مهم که طراحی بنر 

 1. پیام تبلیغاتی جذاب
 2. انتشار آگهی در سایت‌های مرتبط با موضوع آن، نباید انتظار این را داشته باشیم که تبلیغ اپلیکیشن آشپزی در سایت ورزشی بازخورد مناسبی برای ما داشته باشد.
 3. مخاطب را به یک اقدام مشخص دعوت کنید.
 4. به دستگاه هوشمندی که کاربر به وسیله آن ممکن است بنر شما را ببیند توجه کنید.
 5. نباید بنر را شلوغ کرد. مخاطب برای خواندن بنرهای شلوغ زمان ندارد.
 6. جایگاه انتشار بنر در یک سایت در دیده شدن آن موثر است. بنر های بالای یک سایت بیشتر دیده می‌شوند.
 7. .بنرهای طراحی شده باید از نظر طول و عرض از تناسب برخوردار باشند.

 

چهار عنصر مهم در اجرای کمپین های بنری

 • طراحی اصولی
 • دعوت به اقدام یا Call to action  هدفمند
 • پیام ارزشمند
 • محل نمایش

 

2 دسته بندی مهم از انواع تبلیغات بنری

 • تبلیغات بنری ثابت

شما می‌تواند بنر های تبلیغاتی خود را در وب سایت های مشخصی وبا زمان مشخصی به نمایش درآورید.

 • تبلیغات بنری کلیکی

شما می‌توانید مشخص کنید تبلیغاتتان در کدام محدوده جغرافیایی و یا در چه دستگاه‌هایی به نمایش درآید.

 

استراتژی مناسب در اجرای کمپین تبلیغات بنری

 • یکی از سنجه‌های اصلی هنگام اجرای یک کمپین تبلیغات بنری تعداد کلیک‌هایی است که روی بنر انجام گرفته نسبت به بازدیدهای انجام گرفته از سایت است. درنتیجه هرچقدر این نسبت بالاتر باشد بهتر است.
 • بعضی از موانع با تغییر کوچکی می‌شود نرخ کلیک را افزایش داد برای مثال اگر شما به عنوان یک فروشنده لوازم ورزشی تخفیف 5 درصدی ممکن است برای مشتریان شما جذابیت بالایی نداشته باشد تا بر تبلیغات شما کلیک کند اما می‌توان این تخفیف را تبدیل به ارائه یک محصول رایگان کرد تا برای مشتریان ایجاد جذابیت کنیم.
 • انتخاب رسانه درست در افزایش میزان نرخ تبدیل اهمیت بالایی دارد. برای مثال مشتریان احتمالی یک فروشگاه آنلاین لوازم ورزشی بیشتر در سایت‌های ورزشی و طرفداری حضور دارند، نه در سایت‌های آشپزی. در نتیجه برای کسب نتیجه بهتر باید در جایی تبلیغات بنری رو انجام دهیم که محل تجمع مجازی مشتریان احتمالی شما است. سعی کنید به جای تبلیغ حداکثری تبلیغات نمایشی خود را در وب سایت‌های مرتبط اما کمتر انجام دهید تا نتیجه بهتری کسب کنید.
 • استفاده از Call to action (دعوت به اقدام) می‌تواند به شدت بر میزان تعامل اثر گذار باشد و باعث افزایش نرخ کلیک شود. اما باید به این نکته توجه داشته باشد در هر بنر از یک دعوت به اقدام استفاده کنید تا مخاطب دچار پیچیدگی نشود. برای مثال از مشتریان خود بخواهید روی بنر کلیک کنند و در قرعه کشی ما شرکت کنید.

سوالات متداول

1به چه مواردی در طراحی بنر باید توجه کرد؟
 1. پیام تبلیغاتی جذاب
 2. انتشار آگهی در سایت‌های مرتبط با موضوع آن، نباید انتظار این را داشته باشیم که تبلیغ اپلیکیشن آشپزی در سایت ورزشی بازخورد مناسبی برای ما داشته باشد.
 3. مخاطب را به یک اقدام مشخص دعوت کنید.
 4. به دستگاه هوشمندی که کاربر به وسیله آن ممکن است بنر شما را ببیند توجه کنید.
 5. نباید بنر را شلوغ کرد. مخاطب برای خواندن بنرهای شلوغ زمان ندارد.
 6. جایگاه انتشار بنر در یک سایت در دیده شدن آن موثر است. بنر های بالای یک سایت بیشتر دیده می‌شوند.
 7. .بنرهای طراحی شده باید از نظر طول و عرض از تناسب برخوردار باشند.
2تبلیغات بنری به چند دسته بندی تقسیم می شوند؟

تبلیغات بنری ثابت

شما می‌تواند بنر های تبلیغاتی خود را در وب سایت های مشخصی وبا زمان مشخصی به نمایش درآورید.

تبلیغات بنری کلیکی

شما می‌توانید مشخص کنید تبلیغاتتان در کدام محدوده جغرافیایی و یا در چه دستگاه‌هایی به نمایش درآید.

3چه استراتژی هایی در اجرای کمپین بنر های تبلیغاتی موثرند؟
 • یکی از سنجه‌های اصلی هنگام اجرای یک کمپین تبلیغات بنری تعداد کلیک‌هایی است که روی بنر انجام گرفته نسبت به بازدیدهای انجام گرفته از سایت است. درنتیجه هرچقدر این نسبت بالاتر باشد بهتر است.
 • بعضی از موانع با تغییر کوچکی می‌شود نرخ کلیک را افزایش داد برای مثال اگر شما به عنوان یک فروشنده لوازم ورزشی تخفیف 5 درصدی ممکن است برای مشتریان شما جذابیت بالایی نداشته باشد تا بر تبلیغات شما کلیک کند اما می‌توان این تخفیف را تبدیل به ارائه یک محصول رایگان کرد تا برای مشتریان ایجاد جذابیت کنیم.
 • انتخاب رسانه درست در افزایش میزان نرخ تبدیل اهمیت بالایی دارد. برای مثال مشتریان احتمالی یک فروشگاه آنلاین لوازم ورزشی بیشتر در سایت‌های ورزشی و طرفداری حضور دارند، نه در سایت‌های آشپزی. در نتیجه برای کسب نتیجه بهتر باید در جایی تبلیغات بنری رو انجام دهیم که محل تجمع مجازی مشتریان احتمالی شما است. سعی کنید به جای تبلیغ حداکثری تبلیغات نمایشی خود را در وب سایت‌های مرتبط اما کمتر انجام دهید تا نتیجه بهتری کسب کنید.
 • استفاده از Call to action (دعوت به اقدام) می‌تواند به شدت بر میزان تعامل اثر گذار باشد و باعث افزایش نرخ کلیک شود. اما باید به این نکته توجه داشته باشد در هر بنر از یک دعوت به اقدام استفاده کنید تا مخاطب دچار پیچیدگی نشود. برای مثال از مشتریان خود بخواهید روی بنر کلیک کنند و در قرعه کشی ما شرکت کنید.

1 Comment

 1. حسین گفت:
  (5/5)

  ?خیلی خوب
  بنرها میتونن منظور و هدف سایتو خیلی سریع به مخاطب منتقل کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز شما*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.