خدمات تبلیغات کلیکی گوگل(google ads) گوگل ادز

ترافیک سایت خود را در کمتر از ۲ ساعت بالا برده و به ازای هر ورودی به سایت خود، هزینه پرداخت کنید. متخصصان گوگل ادز وبلیغات بهترین استراتژی ها را برای توسعه کسب و‌کار شما پیاده سازی می کنند.

موشن گرافیک

فراتر از آنچه انتظار دارید

متن تبلیغاتی خلاقانه و هوشمند

استفاده از تمامی ترفند هایی که تعداد کلیک کاربران را افزایش می دهد، مانند: مزیت های رقابتی، CTA و…

گسترش کلمات کلیدی جدید

افزودن مداوم کلمات کلیدی مرتبط جدید که کاربران سرچ می کنند و استفاده از انها در متن های تبلیغاتی

بهینه سازی مداوم ۲۴/۷ کمپین ها ‌

استفاده از extention ها و پیگیری رفتار کاربران در سایت برای بهینه سازی و بالا بردن نرخ تبدیل 

بررسی دقیق رقبا

انالیز و شناخت کامل رقبا در فضای انلاین به خصوص فعالیت انها در شبکه تبلیغات گوگل و تدوین استراتژی 

مراحل اجرای کمپین گوگل ادز

کیوورد ریسرچ و segmentation
تبلیغ نویسی خلاقانه همراه با ذکر ارزش های برند
بهینه سازی صفحات فرود وب سایت
طراحی استراتژی های پیشرفته bidding برای هر کلمه کلیدی
بهینه سازی کمپین ها بصورت مداوم
ارائه گزارش از عملکرد و نتایج کمپین ها

اهداف ما در کمپین گوگل ادوردز

افزایش تعداد تماس و میزان فروش

هدف اصلی ما در اجرای کمپین های گوگل ادز افزایش فروش مشتریان عزیز و رضایت انهاست.

افزایش نرخ بازگشت سرمایه

با انجام فرایند های بهینه سازی مداوم و کاهش هزینه ها، نرخ بازگشت سرمایه شما را به مرور افزایش می دهیم.

افزایش بازدید صفحات فرود

همواره تیم گوگل ادز وبلیغات، تلاش میکنند تا با کیفیت ترین ترافیک را به سمت وب سایت بفرستند.

فرم درخواست مشاوره

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر فرم درخواست مشاوره را پر کنید، و پس از ان منتظر تماس کارشناسان وبلیغات باشید. ما در کوتاه ترین زمان ممکن با شما ارتباط برقرار می کنیم.

گوگل ادز یا گوگل ادوردز چیست

یک ابزار تبلیغات آنلاین است که می‌توانید با کمک آن مشتریان احتمالی خود را ترغیب به خرید کنید. تبلیغات آنلاین با کمک گوگل ادز می‌تواند خیلی سریع باعث فروش محصول شما شود.

با Google Ads ثبت نام کنید تا با تبلیغات آنلاین متناسب با اهداف و بودجه کسب و کار شما، به مشتریان جدید دسترسی پیدا کنید. در این مقاله راهنما شما را در ایجاد حساب Google Ads و راه اندازی اولین کمپین تبلیغاتی خود راهنمایی می کنیم.

قبل از اینکه شروع کنید، برای ایجاد حساب Google Ads خود، به یک آدرس ایمیل و وب سایت برای کسب و کار خود نیاز دارید. حتی اگر وب‌سایتی ندارید، همچنان می‌توانید با استفاده از کمپین‌های هوشمند، تجربه پیش‌فرض Google Ads برای تبلیغ‌کنندگان جدید، در Google تبلیغ کنید. شما همچنین می توانید اولین تبلیغ خود را تنها در 15 دقیقه ایجاد کنید.

 

نحوه کارکرد گوگل ادز

برای خرید کیسه خواب کوهنوردی در گوگل جستجو می‌کنید. دوباره به این عبارت دقت کنید: خرید کیسه خواب کوهنوردی؛ شخصی آنسوی کشور نشسته و آماده خرید است. او مراحل تحقیق را پشت سر گذاشته و متوجه شده کیسه خواب راه حل خوبی است. اکنون بهترین موقع برای این است که در لینک‌های اول دیده شوید تا شانسی برای فروش کیسه خواب خود داشته باشید. تنها تفاوت لینک شما با مابقی لینک‌ها این است که کنار لینک حروف AD دیده می‌شود.

پس به جای اینکه بیش از 6 ماه تلاش کنید تا از گوگل رتبه خوبی بگیرید، با پرداخت به گوگل در همان چند روز اول به اولین فروش‌های خود دست پیدا خواهید کرد. برای همین است که از گوگل ادز به عنوان استراتژی کوتاه مدت یاد کردیم. اما قدرت سئو در طولانی مدت را دست کم نگیرید.

 

رتبه آگهی گوگل ادز چگونه محاسبه می شود؟

اگرچه گوگل هرگز فرمول دقیق رتبه آگهی را تایید نکرده است، اما فاکتورهای اصلی رتبه بندی مورد استفاده در آن را نشان داده است. عوامل شناخته شده رتبه آگهی گوگل عبارتند از:

 • پیشنهاد (مبلغی که مایلید برای نمایش آگهی خود بپردازید)
 • نرخ کلیک مورد انتظار (CTR)
 • ارتباط آگهی
 • تجربه صفحه فرود
 • تأثیر مورد انتظار قالب‌ها و برنامه‌های افزودنی تبلیغات

این عوامل تعیین می‌کنند که تبلیغ شما در کجای صفحه قرار می‌گیرد و چقدر هزینه می‌کنید.

 

بهترین روش های تبلیغات گوگل

اگر برای تبلیغ در گوگل تلاش ناموفق داشتید، تسلیم نشوید. دلایل زیادی وجود دارد که چرا تبلیغات گوگل شما ممکن است ضعیف عمل کند. بیایید برخی از بهترین شیوه های رایج تبلیغات گوگل را باهم بررسی نماییم : 

 1. از یک الگوی برنامه ریزی PPC استفاده کنید : با Google و HubSpot’s PPC Planning Template، می توانید نحوه نمایش تبلیغات خود را به صورت آنلاین مشاهده کنید، تعداد کاراکترهای خود را ببینید و کمپین های خود را در یک مکان مدیریت کنید.
 2. از کلمات کلیدی گسترده خودداری کنید : اگر کلمات کلیدی شما بیش از حد گسترده باشند، گوگل تبلیغ شما را در مقابل مخاطبان اشتباه قرار می دهد که به معنای کلیک کمتر و هزینه تبلیغات بیشتر است.

آنچه کار می کند را مرور کنید (یعنی کدام کلمات کلیدی کلیک ایجاد می کنند) و آنها را طوری تنظیم کنید که تبلیغات شما را با مخاطب هدف شما مطابقت دهد.

 1. تبلیغات بی ربط اجرا نکنید : اگر تبلیغ شما با هدف جستجوگر مطابقت نداشته باشد، کلیک کافی برای توجیه هزینه تبلیغات خود دریافت نخواهید کرد. تیتر و نسخه تبلیغاتی شما باید با کلمات کلیدی مورد نظر مطابقت داشته باشند و راه حلی که تبلیغ شما بازاریابی است باید هر نقطه دردناکی را که جستجوگر تجربه می کند حل کند.
 2. امتیاز کیفیت (QS) خود را بهبود بخشید : امتیاز کیفیت شما (QS) نحوه رتبه بندی تبلیغات شما توسط گوگل است. هر چه رتبه شما بالاتر باشد، جایگاه شما بهتر است. اگر امتیاز کیفی شما پایین باشد، توجه کمتری به تبلیغ خود خواهید داشت و شانس کمتری برای تبدیل خواهید داشت. گوگل امتیاز کیفیت شما را به شما می گوید، اما بهبود آن به شما بستگی دارد.
 3. صفحه فرود آگهی خود را بهینه کنید : تلاش شما نباید با تبلیغ شما متوقف شود. تجربه کاربر پس از کلیک به همان اندازه مهم است.

 

قیمت گوگل ادز

گوگل در هر صفحه حداکثر 8 لینک بر اساس تبلیغات قرار می‌دهد، چهار لینک در بالا و چهار لینک در پایین. نتایج بین تبلیغات هم جزو نتایج طبیعی دسته‌بندی می‌شوند. در نتیجه گوگل حداکثر 40 درصد از صفحه نتایج خود را به نمایش لینک تبلیغات گوگل ادز اختصاص داده است. هزینه گوگل ادز یا هزینه ایی که باید به ازای هر ورودی به سایت پرداخت کنید به چند عامل بستگی دارد. ولی به طور کلی  می توان گفت میزان رقابتی که در کلمه کلیدی مورد نظر شما وجود دارد و همچنین مقدار هزینه ایی که رقبایتان برای کلمات کلیدی پرداخت میکند عامل اصلی در تعیین هزینه است، در صورت اطلاع از قیمت گوگل ادز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با توجه به بیزنس شما و میزان رقابت موجود در کلمات کلیدی انتخابی تون راهنمایی تان کنند.

 

می‌توان از معیارهای زیر برای دسته‌بندی در تبلیغات گوگل ادز استفاده کرد:
 • بازه سنی

می‌توان کاربرانی که دارای بازه سنی خاصی هستند را به‌عنوان بازار هدف تبلیغات انتخاب کرد. مثلاً مشخص کنید تبلیغات شما تنها برای کاربران 18 تا 25 سال نمایش داده شود.

 • علایق کاربران

می‌توان تبلیغات را بر اساس علاقه کاربران را به آنها نشان داد. مثلاً مادری که بیشتر درباره تغذیه کودک جستجو می‌کند. گوگل تبلیغات مربوط به تغذیه کودک را برای او نمایش می‌دهد.

 • جنسیت کاربران

تفکیک بر اساس جنسیت برای نمایش آگهی به گروهای خاصی امکان‌پذیر است.مثلا می توانید تعیین کنید تا آگهی لباس ورزشی شما فقط برای مردان 18 تا 24 سالی نمایش داده  شود که در حال جستجو اخبار ورزشی هستند.

 • مکان جغرافیای کاربران

شما می‌توانید تعیین کنید تا آگهی شما تنها برای کاربران روستایی در فرانسه به نمایش درآید. مثلا  صاحب یک رستوران در مجاورت برج ایفل تبلیغات خود را تنها برای مشتریانی که نهایتا 3 کیلومتر از آن فاصله دارند نشان می دهد. اما خبر بد در این مورد این است که امکان استفاده از این ویژگی برای ایران وجود ندارد.

 • دستگاه هوشمند

امکان نمایش آگهی بر اساس دستگاه هوشمند کاربر (موبایل، تبلت، رایانه) هم وجود دارد. اگر شما به تازگی برنامه‌ای را برای اندروید طراحی کرده‌اید. می‌توانید مشخص کنید تنها برای کاربرانی به نمایش درآید که از گوشی‌های دارای سیستم عامل اندروید استفاده می‌کنند.

 • هدف‌گیری دوباره ReTargeting

کاربران بسیاری هستند که یکبار به وب‌سایت شما مراجعه کرده اما خریدی نداشته‌اند. می‌توان دوباره این کاربران هدف قرار داد. به طور مثال کاربر هنگام وب گردی خود در وب سایت های مختلف تبلیغ همان محصولی را خواهد دید که یکبار از صفحه آن در وب سایت شما بازدید کرده است. متأسفانه امکان استفاده از این بخش در تبلیغات گوگل ادز برای ایران ممکن نیست و برای استفاده از این ویژگی باید از تبلیغات بنری ادنتورک ها که در ایران فعال هستند استفاده کنید.

 

انواع تبلیغات گوگل

چند نمونه از کمپین های کاربردی گوگل ادز را در زیر برای شما معرفی کرده ایم:

کمپین جستجو

این کمپین ها دقیقاً همان چیزی هستند که به نظر می رسند. کمپین‌های جستجوی Google به بازاریابان و برندها اجازه می‌دهد تبلیغات متنی را در سراسر Google اجرا کنند و به افرادی که در جستجوی موارد یا محصولات خاص هستند نشان داده می‌شوند.

هنگام ایجاد یک کمپین جستجو، مارک ها و بازاریابان بر اساس آنچه که می خواهند جستجو شوند، تبلیغات متنی ایجاد می کنند. برای مثال، اگر برندی که محصولات مبتنی بر صدا را می‌فروشد، بخواهد برای یک کالای خاص، مانند هدفون، کمپین جستجو را اجرا کند، کمپین جستجو برای هدف قرار دادن کاربرانی که هدفون یا محصولات مرتبط با هدفون را جستجو می‌کنند، ایجاد می‌شود.

 

کلمات کلیدی کلید هستند

هنگام توسعه کمپین تبلیغاتی جستجوی خود، مهم است که یک لیست کلمات کلیدی ایجاد کنید. کلمات کلیدی کلمات و عباراتی هستند که به بهترین وجه محصول یا خدمات شما را توصیف می کنند و انتخاب می کنید تا به تعیین زمان و مکان نمایش آگهی شما کمک کنند.

شما باید کلمات کلیدی با کیفیت بالا و مرتبط را برای کمپین خود انتخاب کنید تا به شما کمک کند به مشتریان علاقه مند دسترسی پیدا کنید و سایت های تبلیغاتی مرتبط را مطابقت دهید. علاوه بر این، می توانید انواع تطابق را به کلمات کلیدی خود اضافه کنید، که به کنترل جستجوهای خاصی کمک می کند که تبلیغات شما با آنها مطابقت داشته باشد.

همچنین استفاده از کلمات کلیدی منفی به شما کمک می کند این جستجو را حتی بیشتر محدود کنید. کلمات کلیدی منفی به شما این امکان را می دهند که عبارات جستجو را از کمپین های خود حذف کنید و به شما کمک می کند فقط بر روی کلمات کلیدی که برای مشتریانتان اهمیت دارد تمرکز کنید.

هنگام انتخاب کلمات کلیدی منفی برای کمپین تبلیغاتی خود، مفید است که به دنبال عبارات جستجویی باشید که مشابه کلمات کلیدی شما هستند، اما به مشتریانی که در جستجوی محصول یا خدمات متفاوت هستند، کمک می کند.

 

کمپین نمایشی

شبکه نمایش از شرکای وب سایت گسترده گوگل برای نمایش تبلیغات در وب سایت های مختلف در سراسر اینترنت استفاده می کند. آگهی کسب و کار شما می‌تواند در وب‌سایت‌های شخص ثالث، در بالای صفحه وب، در نوار کناری، یا حتی به‌عنوان پیش نمایش قبل از ویدیوهای YouTube ظاهر شود. گوگل همچنین دارای قابلیت هایی برای نمایش تبلیغات در جیمیل، پلتفرم ایمیل و در برنامه های مختلف تلفن همراه است.

تبلیغات نمایشی مزایای زیادی برای کسب و کارها دارد. اولاً، Google با میلیون‌ها وب‌سایت شریک می‌شود و به بیش از 90٪ از همه کاربران اینترنت دسترسی پیدا می‌کند، که کمک می‌کند تبلیغات کسب‌وکار شما تا حد ممکن در مقابل دیدگان بیشتر قرار گیرد. مزیت اضافی تبلیغات نمایشی این است که آنها از نظر سبک و قالب بندی انعطاف پذیر هستند تبلیغات را می توان برای GIF، به صورت متن، ویدیو یا تصویر ثابت قالب بندی کرد.

 

کمپین اپلیکیشن

مانند تبلیغات ویدیویی، تبلیغات برنامه نیز در Display Network گنجانده شده است اما می توان از آنها برای کمپین های هدفمند استفاده کرد. برای این موارد، برنامه‌ها متن و دارایی‌های شما را تولید می‌کنند و آگهی را برای شما ارائه می‌کنند. این الگوریتم ترکیب‌های مختلفی از این‌ها را آزمایش می‌کند و از آن‌هایی استفاده می‌کند که بهترین عملکرد را دارند. کمپین های برنامه واقعاً فرآیند تبلیغات را برای شما ساده می کند و تبلیغ برنامه های شما را در بزرگترین ویژگی های Google از جمله جستجو، Google Play، YouTube، Discover در جستجوی Google و شبکه نمایش Google آسان می کند.

بهترین بخش در مورد Google Ads این است که شما این آزادی را دارید که آزمایش و انتخاب کنید که چه چیزی برای کسب و کار شما بهتر است. بسته به نوع توجهی که کسب‌وکار می‌خواهد جلب کند، بودجه کسب‌وکار و محصولات/خدماتی که ارائه می‌دهند، هر یک از این تغییرات تبلیغاتی فهرست‌شده می‌تواند به کسب‌وکارها کمک کند تا به اهداف خود برسند.

 

چرا باید از گوگل ادز استفاده کنیم؟

 1. می‌توان با کمک گوگل ادز کاملاً هدفمند و برای گروهی مشخص از کاربران تبلیغات انجام داد.
 2. هزینه تبلیغات بر اساس هر کلیک محاسبه شده و نمایش تبلیغ بدون کلیک هزینه‌ای ندارد.
 3. می توان گزارش دقیقی از روند تبلیغات آنلاین خود دریافت کنید. این گزارش ها در تصمیم گیری ها به شما کمک می کنند. برای مثال در گزارش خود مشاهده می کنید که چندین نفر از کشور ترکیه به صفحه محصول شما وارد شده اند و از جایی که امکان ارسال کالا به ترکیه امکان پذیر نیست، این کشور را فیلتر می کنید تا هزینه کمتری پرداخت کنید.
 4. به‌محض اجرای کمپین، تبلیغات شما به نمایش درمی‌آید و از همین ابتدا هم امکان بررسی بازخوردها مهیا است.
 5. می توان بودجه روزانه ای را برای تبلیغات مشخص کرد.
 6. کافیست کلید واژه مرتبط با فعالیت خود را جستجو کنید. با این کار می توانید رقبایتان  را رصد کرده و از آنها درس بگیرید.

 

تبلیغات در گوگل چگونه است ؟

حال که با پرداخت پول به ازای کلیک، در حال هدایت کاربر به سایت خود هستید، باید 4 گام اصلی برای اماده‌سازی سایت خود انجام دهید

 • با توجه به تحریم ایران، درصورتی‌که از دامنه IR برای وب‌سایت خود استفاده می‌کنیم باید به فکر دامنه دیگری به غیر از IR هم باشید.
 • با نوشتن مزیت استفاده از کسب و کار خود برای کاربران می‌توان نرخ تبدیل را افزایش داد. خود را به جای مشتری قرار دهید. سعی کنید متنی بنویسید که در ترغیب مشتری برای کلیک کردن مؤثر باشد. ادعای اولین بودن و یا بزرگ‌ترین بودن دردی از مشتری دوا نخواهد کرد. او به دنبال رفع مشکل خود است.برای مثال اگر به کسی که کم مو است بگویید بزرگترین مرکز کاشت مو هستید، برای او درمان نخواهد شد.باید به او بگویید رشد و ترمیم مو در 10 روز تا ترغیب شود.
 • همیشه از کاربر بخواهید کاری انجام دهد؛ به این کار ترغیب کاربر (Call to action) می‌گویند. به طور مثال یک مشاور برای اینکه ارتباط بیشتری با مخاطب خود بگیرد باید از آنها بخواهد تا فرم مشاوره را برای ایجاد این ارتباط پر کنند.
 • هدف شما از انجام تبلیغات در گوگل ادز چیست؟ با شما تماس بگیرند، مستقیم از سایت شما خرید کنند، شما بیشتر بشناسند یا … حتماً از قبل هدفی برای خود مشخص کنید تا بتوانید راحت‌تر کارها را مدیریت کنید. پیتر دراکر می گوید: چیزی که نتوانی بسنجی، نمی‌توانی مدیریت کنی. سعی کنید یک هدف مشخص داشته باشید که بتوانید آن را به راحتی اندازه گیری و مدیریت کنید. مثلاً کاربران چند بار از طریق گوگل ادز وارد صفحه لندینگ پیچ شما شده‌اند؟ چند نفر اقدام به خرید از شما کرده‌اند؟
 •  

انواع تبلیغات آنلاین برای افزایش میزان فروش

چند نوع تبلیغ به منظور افزایش و جذب مشتری وجود دارد که در زیر به آنها اشاره شده است: 

 

تبلیغات در گوگل

شما می‌توانید برای جذب مشتری جدید و افزایش فروش  از تبلیغات آنلاین استفاده کنید. البته نه هر نوع تبلیغی، درواقع تبلیغی برای شما سودآور است که هدفمند باشد یعنی برای مشتریان احتمالی شما نمایش داده شود. علاوه بر هدفمند بودن باید ازنظر هزینه هم برای شما به‌صرفه باشد؛ یعنی با کمترین هزینه بیشترین بازخورد را از آن را دریافت کنید.

 دقیقاً در همین مرحله تبلیغات گوگل به کمک شما می‌آید؛ اما برای اینکه با کمک تبلیغات گوگل قله‌های موفقیت درفروش را یکی پس از دیگری فتح کنید باید آن را درست مدیریت کنید.

 

تبلیغات در سایت‌های پربازدید

 تبلیغات بنری در سایت های پربازدید غالباً مربع و یا مستطیل‌ هستند. معمولا بنرها ها توجه به طراحی گرافیکی خود سعی دارند توجه مخاطب را جلب کنند.

سایت‌های پربازدید در اینترنت هم مثل خیابان‌های شلوغ شهرها محل مناسبی برای نمایش بنرها هستند. درواقع شما با مراجعه به یک سایت پربازدید مثل سایت یک خبرگزاری با انواع مختلفی از تبلیغات مرتبط یا غیر مرتبط مواجه خواهید شد.

 

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی

آیا می‌خواهید آگاهی از برند شما افزایش پیدا کند؟ یا به دنبال افزایش تعامل بیشتر کاربران با پست‌های خود هستید؟ و یا شاید در تلاش برای افزایش ترافیک ورودی به صفحه وب سایت خود هستید؟ قبل از هر کاری باید هدف خود را مشخص کنید. این شاید مهم‌ترین گام در شروع تبلیغات شبکه‌های اجتماعی باشد.

با کمک تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی برند خود را رشد دهید و بازار هدف مناسب کسب‌وکارتان انتخاب کنید.

 

تبلیغات اپلیکیشنی

تلفن همراه برخلاف رایانه‌ها اغلب توسط یک نفر مورداستفاده قرار می‌گیرد. در نتیجه برنامه‌های موجود در یک دستگاه ارتباط تنگاتنگی با زندگی شخصی و عادات روزمره صاحب آن دارد. این امر کمک می‌کند تا محیط این برنامه‌ ها مکان ایده آلی برای تبلیغ‌کنندگان باشد.

از طرفی برنامه‌های تلفن همراه معمولاً فضای جذاب و پویاتری نسبتاً به فضای وب‌دارند. به همین علت می‌توان تبلیغات درون برنامه‌ای را در جلب‌ توجه مصرف‌کنندگان و افزایش تعامل با آن‌ها مؤثر دانست.

 

تبلیغات آفلاین

همه افراد دائما آنلاین نیستند ، این یعنی هنوز هم این احتمال وجود دارد که فردی در بازار هدف مورد نظر شما باشد که با کمک تبلیغات آفلاین جذب کسب و کار خود کنید.

استفاده از بازاریابی آفلاین مزایای زیادی را برای شما ایجاد می کند. بنابراین ، حتی اگر به طور انحصاری در دنیای دیجیتال تجارت می کنید ، ارزش این را دارد که در بازاریابی آفلاین هم کمی سرمایه گذاری کنید. این به شما کمک می کند میزان اعتبار، میزان بازدید و حتی میزان تعامل خود را افزایش دهید.

 

ویژگی های تبلیغ نویسی خوب برای گوکل

متن تبلیغ نوشته شده توسط شما، اولین چیزی است که مشتری بعد از جستجوی کلمه کلیدی با آن روبه‌رو می‌شود. پس باید در طراحی اولین تماس بین خود و مشتری قواعدی را رعایت کنید که در زیر به آن اشاره می‌شود:

 • حتماً از کلمات کلیدی مرتبط در متن تبلیغاتی خود استفاده کنید. کاربری که با جستجوی یک کلمه کلیدی با تبلیغ شما مواجه می‌شود انتظار دارد در متن تبلیغاتی شما هم کلمه کلیدی مدنظر خود را ببیند در غیر این صورت مورد توجهش قرار نخواهد گرفت. برای مثال با جستجوی کلمه طراحی سایت مشتریان بیشتر روی تبلیغاتی کلیک می‌کنند که دارای کلمه طراحی سایت در متن تبلیغات هم باشد.
 • همیشه سعی کنید متنی متفاوت بنویسید، برنده بازی تبلیغات قطعاً کسی است که متفاوت از بقیه بنویسد. مثلاً به این جمله دقت کنید: امکان سفارش آنلاین انواع پوشاک زنانه وجود دارد، به جای این جمله رسمی و خشک می‌توان از جمله (458 سیندرلا، آنلاین از ما خرید کردند) استفاده کرد.
 • اگر پیشنهاد جذابی برای کاربر دارید، حتماً در متن تبلیغ خود به آن اشاره کنید. در موارد مختلف می‌تواند اعلام قیمت یک خدمت یا محصول بر جلب‌توجه مخاطب مؤثر باشد. برای مثال می‌توان به پیتزا دومینوز اشاره کرد که با شعار تبلیغاتی، تحویل پیتزا کمتر از 30 دقیقه و یا یک پیتزای مجانی، به رشد انفجاری در فروش رسید .پیشنهاد جذاب در واقع سرعت عمل آنها است. چیزی که برای مشتریان مهم است سرعت دریافت پیتزا است و نه کیفیت آن.
 • شما تنها 3 ثانیه زمان دارید تا مخاطب را عاشق خود کنید. پس ساده بنویسید و همیشه به این نکته توجه داشته باشید که در حال نوشتن برای یک انسان هستید.
 • افزونه‌های گوگل می‌توانند نرخ کلیک بر آگهی تبلیغاتی شما افزایش دهند و بر جذابیت آن بیفزایند. پس حتماً از این افزونه‌ها استفاده کنید. مثلا اگر شما برای وب سایت خود برنامه موبایل هم طراحی کرده باشید می توان با کمک افزونه (App Extension)لینک نصب آن را به تبلیغ خود اضافه کنید.
 • از کلماتی همچون رایگان، فوری، بهترین و… که دارای قدرت بیشتری نسبت به سایرین هستند در متن‌های تبلیغات خود استفاده کنید.
 • با نوشتن مزیت‌های خود بر کاربران اثر بگذارید و به آنها کمک کنید تا راحت‌تر تصمیم‌گیری کنند. نوشتن مزیت‌ها برای کاربران ایجاد جذابیت می‌کند. استفاده از چرم طبعی در تولید کفش، ویژگی آن است. مزیت یک کفش می تواند با این جمله بیان شود:( کفشی که هرگز بوی بد پا را با آن تجربه نخواهید کرد)
 • هیچ‌وقت از ترغیب کاربر غافل نشوید. ترغیب کاربر به انجام کار مشخص که CALL TO ACTION نامیده می‌شود، مهم‌ترین قسمت یک تبلیغ است.

 

تاثیر تبلیغات گوگل بر سئو سایت

با کمک تبلیغات آنلاین در گوگل برای محتوای سایت خود ترافیک مناسبی را ایجاد کرده‌اید و برخی از کاربرانی که از طریق این آگهی به سمت محتوای شما هدایت شده‌اند اقدام به اشتراک‌گذاری آن در شبکه‌های اجتماعی گوناگون می‌کنند.

در نتیجه شما علاوه بر تبلیغات گوگل ادز، با کمک کاربرانی که اقدام به اشتراک‌گذاری محتوای شما کرده‌اند از ترافیک بیشتر برخوردار شده‌اید. این اعتبار ایجاد شده باعث بهبود رتبه وب سایت شما می‌شود.البته ما ایرانی ها عادت به انجام این کار نداریم، امیدوارم روزی فرهنگ اشراک گذاری استفاده شود.

 

قوانین مهم گوگل ادز

بنا بر اعلام گوگل برای انجام تبلیغات از طریق گوگل ادز باید به ۳ قاعده زیر پایبند باشید.

 1. تبلیغ محصولات و خدماتی که باعث ایجاد صدمه و خطر به جامعه و همچنین اموال عمومی می‌شود ممنوع است.
 2. به‌طورکلی گوگل مخالف تبلیغ هر نوع رفتار نادرست و غیرصادقانه است و به‌طورجدی جلوی تبلیغ هر نوع برنامه هک و یا هر محصولی که تشخیص دهد قصد تقلب دارد را می‌گیرد.
 3. گوگل ادز حتی نسبت به محتوای سایت‌های تبلیغ دهنده هم حساس است و درصورتی‌که محتوای خشونت‌آمیز و نژادپرستانه‌ای مشاهده کند، اجازه انتشار آگهی و تبلیغ را نخواهد داد.

سوالات متداول

1گوگل ادز چگونه به ما در فروش محصول کمک می کند؟

یک ابزار تبلیغات آنلاین است که می‌توانید با کمک آن مشتریان احتمالی خود را ترغیب به خرید کنید. تبلیغات آنلاین با کمک گوگل ادز می‌تواند خیلی سریع باعث فروش محصول شما شود. 

2هدف شما از انجام تبلیغات در گوگل ادز چیست؟

 با شما تماس بگیرند، مستقیم از سایت شما خرید کنند، شما بیشتر بشناسند یا … حتماً از قبل هدفی برای خود مشخص کنید تا بتوانید راحت‌تر کارها را مدیریت کنید. پیتر دراکر می گوید: چیزی که نتوانی بسنجی، نمی‌توانی مدیریت کنی. سعی کنید یک هدف مشخص داشته باشید که بتوانید آن را به راحتی اندازه گیری و مدیریت کنید. 

3 تبلیغات گوگل چگونه بر سئو سایت اثر می گذارد؟

با کمک تبلیغات آنلاین در گوگل برای محتوای سایت خود ترافیک مناسبی را ایجاد کرده‌اید و برخی از کاربرانی که از طریق این آگهی به سمت محتوای شما هدایت شده‌اند اقدام به اشتراک‌گذاری آن در شبکه‌های اجتماعی گوناگون می‌کنند.

در نتیجه شما علاوه بر تبلیغات گوگل ادز، با کمک کاربرانی که اقدام به اشتراک‌گذاری محتوای شما کرده‌اند از ترافیک بیشتر برخوردار شده‌اید. این اعتبار ایجاد شده باعث بهبود رتبه وب سایت شما می‌شود.البته ما ایرانی ها عادت به انجام این کار نداریم، امیدوارم روزی فرهنگ اشراک گذاری استفاده شود.

1 Comment

 1. الهام گفت:
  (5/5)

  بسیار عالی??
  ویژگی های تبلیغ نویسی و خیلی خوب گفته شده
  و میشه با رعایت همین نکات مخاطب و در ۳ ثانیه جذب سایت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

امتیاز شما*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.